• 36 35:49
    5:2
    (Kudlová)

Sklo Bohemia Světlá n/S - Aligators 5:2
branky: 27. Magdalena Doležalová, 27. Kristýna Milfaitová, 29. Kristýna Milfaitová, 36. Kristýna Milfaitová, 36. Kristýna Milfaitová - 19. Viktorie Damborská, 22. Valerie Damborská; rozhodčí: Jiří Blabolil - Vítek Pospíchal; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Tereza Bláhová ? - Denisa Konečná ?; po třetinách: 0:0, 0:2, 5:0
36:00 Komentář hostů Lengálová Tereza (Trenér): Zápas byl od začátku ve vysokém tempu. Hráčky Světlé nastoupily ve velkém počtu a ihned se jim podařilo nás zavřít v jejich útočném pásmu. Dvě třetiny se holkám dařilo aktivně bránit a dokonce se nám podařilo vstřelit dva góly. Bohužel ve třetí třetině nám začaly docházet síly a soupeř pěknými akcemi otočil zápas. Perfektně nás celý zápas držela gólmanka Deniska, která pochytala neskutečné množství střel. Ke skvělému výkonu také přispěly všechny hráčky, které do zápasu daly vše. Teď jen nabrat síly a vstoupit s čistou hlavou do druhého zápasu.
36:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Trenér): Před úžasnou kulisou před 150 diváky jsme sice vstoupili do zápasu aktivně, jak jsme chtěli. Ale klasicky nás srážela produktivita, navíc soupeř dvakrát vsítil gól. Ale pak jsme se konečně prosadili a první krok k postupu máme za sebou. Věříme, že úžasní diváci i naše kvalitní hra nás na MČR dovede..
36:00 Střely ve 3. části: 22:1
35:49 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová, asistoval #6 Šárka Kudlová (5:2)
35:44 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
35:44 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:2
34:20 Timeout Aligators
28:27 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Kristýna Milfaitová, asistoval #28 Laura Karasová (3:2)
26:17 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:2
26:07 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Magdalena Doležalová bez asistence (1:2)
24:00 Střely ve 2. části: 18:3
21:11 GÓL Aligators! 0:2
Branku družstva Aligators vstřelil #12 Valerie Damborská, asistoval #3 Natálie Tychlerová (0:2)
18:07 GÓL Aligators! 0:1
Branku družstva Aligators vstřelil #84 Viktorie Damborská bez asistence (0:1)
12:00 Střely v 1. části: 20:5