(Křtěnová)
  • 29 28:42
    Black Angels

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 3:1
branky: 14. Karolína Lískovcová, 27. Michaela Moravcová, 29. Lucie Švajcrová - 17. Alice Jirásková; rozhodčí: Iva Váňová - Jana Kubalíková; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 130; zásahy brankářů: Eliška Držíková -1 - Eliška Svrčková ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 2:0
36:00 Komentář hostů Fuchs Vladimír (Trenér): Děkujeme Chodovu za další výbornou zkušenost a dramatické utkání, ve kterém jsme bohužel zejména ve třetí třetině nenalezli dost sil, abychom více favorita potrápili. Přestože jsme během sezóny dokázali Chodov porazit, tak dnes jsme tahali za kratší konec. Nevypracovali jsme si dostatek střeleckých příležitosstí.Gratulujeme soupeři k postupu. A těšíme se na souboj o třetí místo. Jdeme si také pro medaili a z MČR nechceme odjet bez kovu.
36:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): Semifinále na TOP úrovni, v zápase si obě strany opravdu sáhly na výkon, se kterým minimálně my můžeme být spokojení. Já osobně jsem strašně rád, že jsem se s mým týmem mohl postavit trenérovi (společně s jeho týmem), který mě jako první učil, co je to trénování. Jsem rád, že Vláďa Fuchs stále pokračuje s rozvojem dívčího florbalu a tvoříme i společně prostředí výborných hráček. S našimi holkami se po roce těšíme na finále!!!
28:42 Timeout BLACK ANGELS
28:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #98 Eva Křtěnová (3:1)
26:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (2:1)
26:28 Vyloučen hráč #6 Nicol Fryčová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
16:05 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Alice Jirásková bez asistence (1:1)
13:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #58 Nikola Skoková (1:0)