• 33 32:11
    2
    Dominika LÍSKOVCOVÁ

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBS Olomouc 2:1
branky: 27. Lucie Švajcrová, 30. Karolína Lískovcová - 30. Kateřina Stoklásková; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Eliška Držíková -1 - Kristýna Keclíková -2; po třetinách: 0:0, 0:0, 2:1
36:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): Dvě třetiny z utkání byli opravdu naprosto otevřené, Olomouci bych řekl, že tento vývoj svěčí daleko více, než nám. Do třetí třetiny se holky dokázaly fantasticky hecnout a v Chodovském dresu bylo 20 připravených holek, které jdou vyhrát tritul. Chodov letos už slavil 2x, já jsem rád, že vezeme domů 3. radost! Děkujeme všem rodičům a podporovatelům za pomoc, bylo to skvelé!
36:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Loni se nám splnil sen v podobě titulu z juniorek a druhého místa v dorostenkách, letos jsme potvrdili, že to nebyl jen sen, ale realita. S Olomoucí se musí na florbalové scéně počítat! Mnozí se nám posmívali, že to byla náhoda a tohle je odpověď... chtěl bych moc poděkovat holkám, byly skvělé! Pro nás tímto skončila jedna etapa, čeká nás generační obměna, ale máme na co navazovat a na čem stavět. S mnohými z dněšních dorostenek se už na podzim budeme vídat v ženské extralize a toto byla pozvánka a zaslaná vizitka pro soupeře - jsme tady a tešte se!!!  nDnešní zápas patřil k těm, které hrajeme rádi, nepostrádal nic, co od dívčího florbalu čekám. Soupeř je aktuálně nejlepší v republice a troufnu si tvrdit, že i na světě a my s ním dokázali hrát vyrovnanou partii. Pro nás obrovská škola a věřím, že i Chodovu tyto zápasy něco dají. Takže ještě jednou, víc takových, víc takových a víc takových... nSoupeři gratulujeme k zisku zlata a my jdeme slavit, myslím, že máme co :-)  n
32:11 Vyloučen hráč #11 Dominika Lískovcová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání
29:13 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #91 Klára Souralová (2:1)
29:00 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (2:0)
27:41 Vyloučen hráč #74 Sophie Pallová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
26:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová bez asistence (1:0)
19:28 Vyloučen hráč #25 Lucie Baldreichová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká florbalka