60
  • 60 59:18
    2

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:6
branky: 3. Zuzana Cihelková, 9. Lucie Dryáková, 27. Denisa Výborná, 43. Zuzana Cihelková - 5. Adéla Částečková, 11. Niki Kalábová, 29. Dagmar Hradilová, 41. Bára Slušná, 53. Nela Spratková, 56. Natali Kalábová; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Češner; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Adéla Kovářová -6 - Aneta Pavlínová -4; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): Vyrovnaný zápas, škoda vyložených šancí. nDěkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Martiník Tomáš (Trenér): Dnešní vítězství je pro nás spíše šťastné a hlavně vybojované. Lepší jsme nebyli, určitě ne v prvních dvou třetinách. Proč tomu tak bylo víme...prostě nervozita mladých hráček z prvního zápasu na této úrovni a týmová technická nedokonalost při hře na míčku. Přesto všechno jsme se udrželi v zápase a v 3.třetině nakonec rozhodli, z čehož máme velkou radost. Díky soupeřkám za zápas. n
59:18 Vyloučen hráč #44 Lucie Dryáková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
55:23 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Natali Kalábová bez asistence (4:6)
52:43 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #33 Adéla Částečková.
52:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Nela Spratková, asistoval #77 Niki Kalábová (4:5)
42:17 GÓL BLACK ANGELS! 4:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #99 Denisa Výborná (4:4)
40:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Bára Slušná, asistoval #24 Karolína Šimková (3:4)
28:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #33 Adéla Částečková (3:3)
26:58 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #44 Lucie Dryáková (3:2)
10:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (2:2)
08:04 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #44 Lucie Dryáková bez asistence (2:1)
04:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková bez asistence (1:1)
02:12 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #44 Lucie Dryáková (1:0)