54
  • 54 53:52
    Bulldogs

FbŠ Bohemians - GC System Bulldogs Brno 2:1
branky: 42. Kateřina Bünterová, 49. Anna Stará - 14. Lenka Vojáčková; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 32 - Natálie Jabůrková 24; po třetinách: 0:1, 0:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Dnes super zápas z obou stran. Šancí bylo hafo a golmanky byly famózní na obou stranách. Dnes bych pochválil naší střídačku, respektive dění na střídačce. Holky neustále vymýšlely co udělají v dalším střídání lépe. Což je bomba, a to je přesně to, co potřebujeme a chceme. Děkuji soupeři za kvalitní zápas a přeju šťastnou cestu domů. V neposlední řadě děkuji všem rodičům za pomoc. Tak zítra ve 12 na bublince!
60:00 Komentář hostů Machálek Radim (Trenér): Dneění zápas můžeme hodnotit jen pozitvně, zápas měl vysokou úroveň a tempo, když pominu výsledek, holky jsou pro mne vítězky. Přesně víme, kde jsme si to prohráli a na tom dále zapracujeme. Díky Bohemce, těšíme se v Brně na další kvalitní zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:16
60:00 Tak velká bitva je za námi, vítězně pro domácí tým. Zelenobílé ve třetí třetině výrazně přidaly a přetlačily nakonec bulldočky, které ale rozhodně ukázaly, že se s nimi bude muset tento rok počítat. Doufám, že vy, kteří jste nemohli do haly, jste si užili zápas aspoň takto online. Od kterého se s Vámi loučí Honza Smoke Smoček
60:00 KONEC, domácí vítězí 2:1
59:15 Zase 5 na 5 a domácí na míčku
58:13 Velká hrubka domácích vzadu, ale bulldogs neproměňují obří šanci. 1 minuta a 20 sekund do konce. Bulldogs v šesti
57:30 2 a půl minuty do konce
56:20 Šance střídá šanci na obou stranách. Je to super konec zápasu
54:50 Bullgogs v tlaku, Eliška teď opět podržela domácí naděje
53:52 Timeout GC System Bulldogs Brno
52:11 Hra je teď jako břitva, gólmanka domácích musela čarovat. Jede se nahoru dolů
51:14 Teď velký chaos před brankou domácích, zelenobílé ale odolaly
48:45 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #25 Anna Stará, asistoval #43 Lucie Vodičková (2:1)
48:45 2:1 pro domácí! Tlak začíná přinášet ovoce a Bohemka otáčí skóré. Pokud vydrží v tempu, budou to mít bulldogs těžké
47:53 Bohemka teď tlačí hosty a nutí je k chybám. Zatím se ale skóré nemění
46:03 Obrovskou hrubku v rozehrávce domácích bulldogs nevyužili. Eliška se vyznamenala
44:51 Bulldočky reagují a také zvyšují obrátky, tohle bude boj do úplného konce
43:17 Sabča Siňorová v šanci, gólmanka hostí drží svůj tým. Bohemka stupňuje tempo
41:25 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #61 Lucie Čermáková (1:1)
41:25 Vyrovnáno! Koněčně trochu štěstí pro domácí a hlavně důrazu před brankou. Zápas nabírá grády
40:48 Velká šance domácích. Bohužel nedokázaly míček dopravit do sítě
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
40:00 I druhé dějství je u konce a celkový pocit ze zápasu zůstává stejný, velice vyrovnané utkání. Bulldoci jsou tuhé plemeno, zvyklé vrhnout se na býka. Ti se sami nikdy nevzdají. Teď je na trenérech a holkách probudit v sobě zelenobílou sílu a vrátit úder.
38:30 Pár náznaků šancí domácích, ale nedaří a nedaří se dostat k pořádné střele. Ted naopak velká příležitost bulldoček
35:18 Chyba v rozehrávce domácích, Eliška zachraňuje skvělým postřehem
33:05 Hra je stále velice vyrovnaná. Ani jeden tým se teď nedokáže usadit před brankou soupeře
31:06 Bolfová teď proběhla celé hřiště. Rozhodně u toho nevypadala jako bulldog anglický, spíše jako hbitá border collie, pokud si mohu dovolit takové kynologické srovnání.
29:07 Krásný výhoz Elišky a stačilo malinko a Kačka Bunterová mohla jít sama na branku. Hráčka bulldogs ale fantasticky zasáhla skákající míček
27:20 ​Následuje krátká přesilovka domácích, ale, než jsem dopsal, už je po ní
25:36 Vyloučen hráč #17 Anna Sládková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
25:36 A síly se vyrovnají. Tomahawk vyzkoušela i hráčka bulldogs. Rozhodčí je nesmlouvavý
25:09 Vyloučen hráč #89 Kateřina Bünterová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
25:09 Tak i domácí si zahrají v oslabení, Kačka si taky vyzkoušela sekyrku. Sekyrka sekla krásně, Kachna sviští na 2 minuty na trestnou
23:20 Domácí zvyšují obrátky, ale přesilovka zůstane neproměněná
21:40 Divácí tleskají a podporují domácí, zejména bývalé i současné spoluhráčky
21:24 Vyloučen hráč #33 Martina Řezáčová družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
21:20 Domácí hráčky to pořádně rozjely. Tlačí se na bulldogs a vynutily si faul, který končí vyloučením bulldočky
20:01 A jdeme do druhé třetiny
20:00 Střely v 1. části: 8:9
20:00 První třetina je minulostí, hráčky si vyměnily strany. Bulldogs zatím vedou 0:1, ale to se ještě bude určitě měnit. Domácí hráčky na konci hosty zmáčkly, ale k finální střele se většinou nedostaly a bulldočky je dokázaly zblokovat
19:20 Teď Bohemka výrazně přidala a Bulldoci se převážně brání. Času v první třetině už je ale málo
16:33 Domácí v dobré šanci, ale před brankou musíme víc zajiskřit. Takto se obrana dokáže osvobodit
15:17 Domácí budou potřebovat přidat na rychlosti a důrazu. Po obdržené brance jsou holky malinko z rytmu
13:36 GÓL GC System Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva GC System Bulldogs Brno vstřelil #51 Lenka Vojáčková, asistoval #88 Lota Najsrová (0:1)
13:36 Bulldoci se šťastnou střelou ujímají vedení. Rána šla z rohu a po teči zapadla Elišce za záda.
11:40 Hra je teď vyrovnaná a hraje se nahoru dolů. Ani jeden tým se nedokáže prosadit v předbrankovém prostoru
10:10 Koukám do hlediště a fandit přišly i kolegyně ze zelenobílého A týmu
08:30 Pár skrumáží před brankou bulldogů zatím ke gólu nevedlo
05:17 Přesilovka se zatím podle představ určitě nedaří. Bohemka se nedostává pořádně do tempa
04:18 Vyloučen hráč #41 Karolina Bartoňková družstva GC System Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
04:06 Po seknutí do florbalky Páji Soukupové bude hrát Bohemka přesilovku
02:50 Domácí zatím o špetku aktivnější, Bulldoci jsou ale také věrni svému jménu a umějí se zakousnout
01:46 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #33 Sabina Siňorová.
01:46 Zápas se nám rozjíždí. A je tu nájezd pro domácí. Jede Sabča Siňorová, ale nedává! Škoda
00:01 A je to tady. Domácí v tradičních zelenobílých dresech a bulldoci v černém.
00:00 V hledišti Exe Sport arény vidíme i řadu hráček domácích, které se zotavují ze zranění, anebo už pověsily florbalku "na hřebík". Každopádně čekáme, že je během zápasu pořádně uslyšíme
00:00 Dobrý den vážení sportovní přátelé, dovolte mi Vás všechny přivítat na dnešním zápase 1. ligy juniorek, ve kterém se utkají domácí hráčky FbŠ Bohemians s bulldočkami z Brna. Oba týmy se rozcvičují a my doufáme, že uvidíme pořádné gólové hody.