59
  • 59 58:10
    Bohemians

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:3
branky: 46. Nicol Fryčová, 51. Kristýna Říhová - 4. Natali Kalábová, 25. Karolína Šimková, 55. Niki Kalábová; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Anita Vlachová 15 - Eliška Gereková 19; po třetinách: 0:1, 0:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Dnes to mělo takové 3 fáze hry. V první třetině absolutní impotence v zakončení a nakonec jsme odcházeli za stavu 0:1. Druhá třetina moc krásy nenabídla a Vítkovice hrozily z perfektních brejků. Ve třetí třetině jsme zase zapli. Ale dneska to nestačilo. Což je na jednu stranu asi dobře a bouchne nás to přes nos, že opravdu musíme hrát celých 60 minut. Nic, zítra taky den, máme 22 hodin na to zregenerovat a dát se psychicky dohromady. Což dáme a zítra předvedeme koncentrovanější výkon. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Martiník Tomáš (Trenér): Jsme moc rádi za dnešní vítězství, které se rodilo hodně těžce a musím uznat, že dnes jsme vítězství spíše ubojovali, než že by tam byla přemíra florbalovosti. Chybělo nám více kvality na florbalkách a útočného sebevědomí. Nicméně, děkuji svým hráčkám za bojovnost a touhu zápas vyhrát, protože přesně tohle nám dnes jednoznačně pomohlo zápas převážit na naší stranu. Díky soupeřkám za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:59 Tak ani hra v šesti nepomohla, Vítkovice vítězí.
58:10 Timeout FbŠ Bohemians
58:10 Domácí si berou time.
54:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (2:3)
54:11 Vítkovice se zase ujímají vedení.
53:05 Velká šance Bohemky, závar před bránou soupeře,ale míček nakonec končí za mantinelem.
50:44 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #37 Kristýna Říhová, asistoval #86 Anita Vlachová (2:2)
50:44 A taky se jí to povedlo.
50:40 Bohemka je teď aktivnější, chce vyrovnat.
45:11 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Nicol Fryčová bez asistence (1:2)
45:11 Konečně jsme se dočkaly, Frýča střelou zezadu prostřeluje jinak výborně chytající brankařku hostí.
40:01 Zahájení poslední třetiny, Bohemka teď musí zabrat.
40:00 Střely ve 2. části: 3:9
39:09 Konec druhé třetiny
38:40 Velký tlak Vítkovic, Bohemka se ubránila.
35:05 Bohemka trefuje břevno.
30:49 Perfektní zákrok domácí golmanky, zachraňuje tutovku.
28:01 Teď chyba Bohemky v rozehrávnce, námaz před bránu, soupeř naštěstí míjí.
27:16 Hosté v plném počtu.
25:16 Vyloučen hráč #29 Agáta Bydlošáková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
25:16 Další vyloučení Vítkovic, tak snad to teď Bohemka prostřelí.
24:05 Teď tlak Vítkovic na domácí branku, první střelu brankařka vyráží, druhá už padá do brány.
24:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #99 Natali Kalábová (0:2)
23:34 Šance na obou stranách, zápas je vyrovnaný.
20:01 V hale se nám pěkně ochladilo, zahajujeme druhou třetinu.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:59 Máme tu konec první třetiny.
17:45 Krásná střela Vítkovic a brankářka Bohemky předvedla pěkný zákrok.
15:05 Bohemka teď tlačí soupeře za brankou, ale ten se ubránil.
12:05 Hra je vyrovnaná, šance na obou stranách, ale zatím žádné vážnější ohrožení ani z jedné strany.
06:38 Soupeř v plném počtu
06:04 Bohemka ostřeluje soupeřou branku, ale ten zatím odolává.
04:38 Vyloučen hráč #10 Alžběta Jandačková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi
04:38 Máme tu první vyloučení Vátkovic a šance pro domácí vyrovnat.
03:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Natali Kalábová bez asistence (0:1)
03:34 Dvojčata Kalábovy otevírají skóre.
02:32 První velká šance domácích, ale gól zatím nepadl.
00:01 Úvodní buly pro hosty.