• 60 59:37
    1:10
    (Ševčíková)

BLACK ANGELS - FBS Olomouc 1:10
branky: 11. Zuzana Cihelková - 12. Nela Juráňová, 17. Veronika Mrázková, 18. Kateřina Stoklásková, 34. Kateřina Stoklásková, 43. Tereza Hlaviznová, 45. Kateřina Čočková, 47. Sophie Pallová, 48. Nela Juráňová, 57. Kateřina Stoklásková, 60. Kateřina Stoklásková; rozhodčí: Štěpán Weber - Ngoc Mai Tran; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Barbora Vorbsová 35, Adéla Kovářová 5 - Klára Hodulíková 28; po třetinách: 1:3, 0:1, 0:6
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Na zápasy s BA se vždy těšíme, máme velice dobré vztahy jak s hráčkami, tak s realizačním týmem a fanoušky - tímto zdravím Pavla a další, kteří dnes na halu nedorazili. BA nás ze začátku dobře presovalo, několikrát jsme se nechali zdvojit v rozích a těžko se dostávali z obranné třetiny. To se nám podařilo zlešeným pohybem překonat a po několika velice pohledných akcích na jeden dotek jsme se dostali do pohodového vedení, což nás opět uspalo k slabému výkonu a Klára v bráně musela vytáhnout několik skvělých zákroků. Důrazný pohovor v šatně zafungoval a v poslední třetině jsme se dostali do hry a v klidu došli pro body. nDěkujeme BA za skvělý zápas, přejeme hodně štěstí do zbytku sezony a těšíme se na domácí odvetu!
60:00 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): Holky nastoupily v dobrém tempu, ale ve 3/3 ustoupilo tempo. Na kondiční stránce musíme zapracovat. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím, divákům a pořádajícím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
59:37 GÓL FBS Olomouc! 1:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #67 Anna Ševčíková (1:10)
58:02 Převážně jsou na balónku hostující hráčky.
56:53 Tempo hry nám začíná pomalu klesat.
56:38 GÓL FBS Olomouc! 1:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková bez asistence (1:9)
47:48 GÓL FBS Olomouc! 1:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Nela Juráňová, asistoval #26 Sofie Zaoralová (1:8)
47:48 Střídání brankáře. Nový brankář #51 Adéla Kovářová družstva BLACK ANGELS
46:52 GÓL FBS Olomouc! 1:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Sophie Pallová z trestného střílení (1:7)
44:00 GÓL FBS Olomouc! 1:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kateřina Čočková bez asistence (1:6)
42:54 GÓL FBS Olomouc! 1:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #72 Nikola Krupičková (1:5)
42:14 Hra se přelévá ze strany na stranu.
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
33:38 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #29 Klára Souralová (1:4)
31:30 Ošlivý pád Cihlekové, odchází po svých a už ji opět vidíme na hřišti.
26:43 Domací hráčky ustály oslabení.
24:42 Vyloučen hráč #9 Adéla Procházková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
21:30 Vidíme šance na obou stranách.
20:00 Střely v 1. části: 11:16
17:38 GÓL FBS Olomouc! 1:3
16:09 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (1:2)
16:09 Hostující tým jde dnes poprvé do vedení.
14:08 Zerzánová lítá po hřišti jak ďas, při střídání seká domácí hráčku a tím získávají rozehrávku.
11:30 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Nela Juráňová, asistoval #33 Veronika Mrázková (1:1)
10:09 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #19 Karolína Vachulová (1:0)
10:09 Dnešní bodové scóre otvírá domácí tým.
08:58 Krásná akce hostí, naštestí trefují jen konstrukci.
06:43 Kapitánka domácích se rve jak lev a dostává výhodu, domácí budou rozehrávat z rohu na své polovině.
05:10 Brankářka domácích drží svůj tým, nyní vychytala 2 střely.
02:58 Na míčku jsou zatím více hosté, domácí čekají na chybu a získávají balon.
01:00 Hra začíná ve vysokém tempu.
00:00 Vítáme diváky u dnešního zápasu.