• 59 58:28
    2:8
    (Čočková)

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBS Olomouc 2:8
branky: 21. Karolína Stošková, 31. Eliška Pavlíčková - 19. Sofie Zaoralová, 20. Anna Ševčíková, 25. Nikola Krupičková, 27. Nela Juráňová, 43. Kateřina Stoklásková, 43. Kateřina Čočková, 55. Lucie Zaoralová, 59. Nela Juráňová; rozhodčí: Jaromír Péc - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 3:6; využití: 0:1; zásahy brankářů: Nicol Hoferová 27 - Kristýna Čechová 26; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:4
60:00 Komentář domácích Ježil Dan (Trenér): Dnes bych zápas z naší strany rozdělil do 4 fází n1 - Ospalá první třetina, kdy se nám nedařilo dostat do tempa. n2 - Druhá třetina, kdy jsme byli schopni držet se soupeřek krok a zlepšili se jak do obrany, tak do útoku n3 - Prvních 15 minut třetí třetiny, kdy jsme zase odešli a předváděli nejhorší výkon v rámci celého zápasu n4 - Posledních 5 minut zápasu, kdy se holky za již rozhodnutého stavu dokázaly ještě zvednout a předvést několik kvalitních akcí. nDěkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér): Až se naučíme jít do zápasu s hlavou na hřišti, budeme skvělý tým. Pokud nám ale mozky zústanou u televize, mobilů a jiných nesmyslů, nemůžeme hrát dobré zápasy. Šest vyloučení v jednom zápase jsem v životě nezažil a doufám, že už nikdy nezažiju, všechna naše byla zasloužená a všechna byla z toho, že se nedokážeme soustředit a nejsme v zápase. Paradoxně právě hra v oslabení nám ale pomohla, naopak přesilovky nám v této sestavě ještě moc nejdou. Sparta nás trochu překvapila pohybem a celkově se její hra od loňska hodně zvedla, nebýt výborných zásahů Kiky, mohlo být skore daleko vyrovnanější. Děkujeme Spartě za dobrý zápas a přejeme hodně štěstí do zbytku sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
58:28 GÓL FBS Olomouc! 2:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Nela Juráňová, asistoval #49 Kateřina Čočková (2:8)
58:28 Na závěr zápasu se trefuje Juráňová.
57:00 Velenová končí na mantinelu.
54:38 GÓL FBS Olomouc! 2:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #86 Lucie Zaoralová, asistoval #33 Veronika Mrázková (2:7)
54:38 Za Olomouc se tentokrát trefuje Zaoralová.
53:50 Pecinová nadějnou střelou pouze do golmanky.
52:46 Bolenová netrefuje zařízení.
51:50 Olomouc v rozehrávce přenechává balonek Spartě.
51:29 Timeout FBS Olomouc
51:28 Olomouc si po faulu na svojí hráčku bere timeout.
51:14 Sparta ubránila oslabení.
49:14 Vyloučen hráč #4 Andrea Bolenová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
49:14 Bolenová na trestné. Achjo.
49:00 Hýnová spálila šanci domácích.
45:50 Mrázková dnes hraje fotbal.
45:18 Olomouc ubránila oslabení.
43:40 Hoferová vyráží helmou.
43:16 Vyloučen hráč #76 Kateřina Stoklásková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:43 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kateřina Čočková, asistoval #72 Nikola Krupičková (2:6)
42:10 Olomouc se rozstřílela,snad finálně.
42:09 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #76 Kateřina Stoklásková, asistoval #49 Kateřina Čočková (2:5)
41:05 Rozehrává Olomouc.
40:17 Vyloučen hráč #26 Sofie Zaoralová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
40:17 Další přesilovka domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
38:42 Oba týmy jsou v plném počtu.
37:16 Olomouc v plném počtu.
36:52 Hrajeme 4 na 4.
36:37 Vyloučen hráč #72 Barbora Hejnová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání
35:40 Olomouc v oslabení hraje na půlce Sparty.
35:09 Vyloučen hráč #58 Veronika Nejedlá družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
30:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #15 Eliška Pavlíčková, asistoval #72 Barbora Hejnová (2:4)
30:59 Pavlíčková poslala housle mezi nohy Čechové a střílí svůj první gól za Spartu,Gratulujeme!!
28:17 Krupičková dostala míčkem do hlavy,snad bude v pořádku.
28:00 Naše přesilovka vypadá spíše jako oslabení.
27:12 Špatné střídání Olomouce znamená další přesilovku domácích.
27:11 Vyloučen hráč #29 Klára Souralová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za špatné střídání
26:40 Pavlíčková zakopla o svoji vlastní nohu.
26:15 GÓL FBS Olomouc! 1:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Nela Juráňová, asistoval #33 Veronika Mrázková (1:4)
25:40 Hejnová uklízí protihráčku za mantinel,naštěstí čistě.
24:48 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #72 Nikola Krupičková, asistoval #49 Kateřina Čočková (1:3)
24:48 Olomouc vstřelila další gól,jak odpoví Sparta?
23:30 Hoferová zachraňuje další šanci Olomouce.
22:01 Vyloučen hráč #48 Lucie Majerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:01 Majerová uklidila Pavlíčkovou za mantinel a je to za 2.
21:12 Hrdličková nám vytírá podlahu.
20:47 Čočková nastřelila první hráčku před sebou.
20:20 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #32 Karolína Stošková z trestného střílení (1:2)
20:20 Stošková faulovaná a je to nájezd.
20:00 Střely v 1. části: 6:13
19:24 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Anna Ševčíková, asistoval #33 Veronika Mrázková (0:2)
18:32 Vyloučen hráč #15 Eliška Pavlíčková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra na zemi
18:32 Na druhé straně si jde odpočinout Pavlíčková.
18:03 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #26 Sofie Zaoralová, asistoval #72 Nikola Krupičková (0:1)
18:03 Olomouc dává gól ve vlastním oslabení.
16:37 Vyloučen hráč #81 Lada Hana Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zdržování hry
16:37 Po nedorozumění si jde na dvě minuty odpočinout Logrová.
15:55 Hýnová se po srážce drží za kotník,ale zvedá se a pokračuje dál.
12:04 Stošková střílí vysoko nad.
08:45 Zaoralová netrefuje prázdnou bránu.
05:45 Hoferová neskutečně podržela domácí.
04:22 Benešová přímo do rukou Čechové.
03:05 Pavlíčková zahodila hostující hráčku za mantinel.
02:16 Davidová uhasila šanci Olomouce.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrály domácí.
00:00 Vítáme vás u 10. kola 1. ligy juniorek,dnes mezi Spartou a Olomoucí.