59
  • 59 58:40
    Vítkovice

FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:1
branky: 8. Nela Juráňová, 21. Veronika Mrázková - 10. Niki Kalábová; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Kristýna Keclíková 28 - Aneta Pavlínová 15; po třetinách: 1:1, 1:0, 0:0
60:00 Komentář domácích Čoček Ondřej (Trenér): Jsem rád, že jsme i v takto okleštěné sestavě dokázali hrát vyrovnanou partii s týmem, který měl ve svém středu tři juniorské reprezentatky. Pro nás to byl strašně náročný zápas, do poslední chvíle jsme neveděli, kdo za nás vlastně nastoupí, 5 hráček nám odjelo s A týmem do Chomutova, tři holky hrály se sebezapřením s bolavým zraněním. Možná to tým semklo a odvedli jsme výbornou práci do defenzivy, musím vyzdvihnout práci našich obránců a golmanky, ale celkově jsme zápas výborně ubojovali. Krásy tam dnes moc nebylo, ale i takové zápasy se hrají a my jsme moc rádi, že jsme dokázali urvat tři body. Holkám chci moc poděkovat a popřát, aby jim toto nastavení vydrželo co nejdéle. A taky děkuji za to, že minulý zápas na Spartě jsme nechali minulostí a odpíchli se k lepším zítřkům! nVítkovicím přeji hodně štěstí do zbytku sezony a dnes pohodovou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Martiník Tomáš (Trenér): Dnešní porážka nás mrzí, protože jsme pro to, abychom uspěli, dělali na hřišti spoustu dobrých věcí. Byla tam energie, herní vášeň, aktivita do útoku i poctivá obrana. Dokázali jsme soupeře často zatlačovat do hluboké defenzívy a vytvářet si slušné střelecké šance. Ale to nejdůležitější nám znovu dneska chybělo....takže vše výše zmíněné jsme bohužel výsledkově nezúročili. Proto nám nezbývá, než pogratulovat soupeřkám k vítězství a zítra v Praze se snažit být  zase ještě o něco lepší.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
58:44 Hosté volí hru bez brankáře.
58:40 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:48 Olomouc se snaží držet míček za svou bránou a rozehrát pouze opatrně.
54:55 Kubalčíková trefuje pouze břevno.
53:35 Výhoz Keclíkové dostává Olomouc do breakové situace.
51:06 Hosté tlačí domácí na jejich polovině.
49:54 Kubalčíková po rozehrávce Sikorové prověřuje pozornost Keclíkové.
46:47 Logrová zakládá útok.
46:01 Pavlínová opět ukazuje připravenost, tentokrát na střelu Pallové.
45:41 Souralová hledá místo pro míček mezi třemi tyčemi hostů, ale Pavlínová jí je překážkou.
44:28 Částečková pálí, bránu ale míjí.
43:42 Keclíková vyráží helmou.
42:45 Vyloučen hráč #81 Lada Hana Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zvedání florbalky
42:15 Střela Sikorové končí mimo hřiště.
42:09 Vítkovice rozehrávají z útočného rohu domácích.
40:32 Míček neustále střídá svého majitele, domácí i hosté se pravidelně střídají v jeho držení.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny získávají Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:47 Vítkovice nedávají Olomouci chvilku na znovudobytí sil.
36:56 Přesilová hra Vítkovicím přinesla příležitost, na kterou čekaly.
36:06 Vyloučen hráč #27 Nela Juráňová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
35:15 Hosté rozehrávají z útočného rohu.
34:47 Stýblobá posílá míček na útočnou polovinu.
33:05 Vítkpovice ukazují dobře nacvičenou obrannou formaci.
32:25 Čočková prověřuje Pavlínovou.
30:17 Hra se přelévá ze strany na stranu.
29:51 Kalábová Niki získává balónek od Majerové.
27:35 Domácí hráčky nejsou vpuštěny na útočnou polovinu.
27:07 Olomouc rozehrává ze standartní situace.
25:34 Logrová nahazuje míček na Souralovou, obrana Vítkovic ji však k brance nepouští.
24:58 Dudová přestřeluje.
23:22 Olomouc nepouští Vítkovice na útočnou polovinu.
20:08 GÓL FBS Olomouc! 2:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #27 Nela Juráňová (2:1)
20:08 Mrázková využívá zmatku před brankou a zvyšuje.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny získává Olomouc.
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:32 Mrázková neproměnila samostatný únik po výhozu Keclíkové.
18:59 Vítkovice rozehrávají z útočného rohu.
18:09 Nahrávka Šimkové nenašla spoluhráčku, u míčku je Olomouc.
17:15 Olomouc zahajuje útok.
15:51 Vítkovice velmi důrazně brání rozehrávajím domácím dostat míček přes půlící čáru.
14:44 Kalábová Niki svou střelou nevyzrála na Keclíkovou.
12:12 Nához Svolinské na Sýkorovou dostává hosty do útočného pásma.
10:23 Náročný zákrok Keclíkové drží vyrovnaný stav.
09:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová, asistoval #99 Natali Kalábová (1:1)
09:29 Dlouhá přihrávka zmátla obranu domácích a střela už mířila do prázdné branky.
07:32 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Nela Juráňová, asistoval #63 Veronika Mrázková (1:0)
07:32 Juráňová v předbrankovém prostoru nachází místo pod rukou Pavlínové.
07:02 Obrana hostů nepropouští přes své řady Zaoralovou do samostatného úniku.
05:22 Vítkovice zakládají útok.
03:48 Zmatky před brankou domácích nekončí gólovou radostí hostů.
02:55 Střelu Sýkorové kryje Keclíková. Jsme svědky nebezpečných střeleckých pokusů na obou stranách.
01:53 Logrová pálí, ale její střela je pokryta Pavlínovou.
00:56 Svolinská blokuje střelu Olomouce.
00:01 Domácí uhrávají první buly zápasu.
00:00 Vítáme vás u přenosu zápasu 1. ligy juniorek mezi týmy FBS Olomouc a 1. SC TEMPISH VÍTKOVICE.