13:0
    Vanessa Anna STROUHOVÁ
    (Švajcrová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Liberec 13:0
branky: 2. Ema Heralová, 11. Ema Heralová, 20. Eva Křtěnová, 21. Lucie Švajcrová, 26. Michaela Moravcová, 27. Tereza Brožková, 38. Michaela Moravcová, 43. Tereza Brožková, 45. Tereza Brožková, 48. Eva Křtěnová, 49. Kateřina Ciblová, 50. Tereza Brožková, 51. Vanessa Anna Strouhová; rozhodčí: Kryštof Jech - Filip Češner; vyloučení: 0:3 + Jaroslav Marks OS; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Terezie Tomanová 10 - Alžběta Pelcová 24; po třetinách: 3:0, 4:0, 6:0
60:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): První třetina od nás byla absolutně tragická, ve hře nebylo nic, byli jsme pomalí a tvořili úplně minimálně. Postupem času jsme ale pochopili, že nám aktivita bez míčku může ulehčit práci a od té doby získávali míček za míčkem, mohli více útočit a lépe dirigovat tempo.
60:00 Komentář hostů Cidlinský Miloš (Vedoucí): Věděli jsme, že nás bude čekat nesmírně těžký zápas a to se také potvrdilo. Dnešní soupeř byl nad naše síly a ukázal vysokou kvalitu. V podstatě nás k ničemu nepustil. Zkrátka bylo vidět, že proti výběru republiky se hraje opravdu těžko. Přesto musím poděkovat všem našim holkám za bojovnost a nasazení. Soupeř nám ukázal, kde musíme ještě zapracovat. Děvčatům z "Chodova" přeji hodně štěstí. n n n n n n
60:00 Střely ve 3. části: 18:4
59:14 Švajcrová na konci utkání trefuje tyčku.
59:01 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:01 Právě probíhají poslední tří minuty třetí třetiny.
54:46 Trenér hostí stále povzbuzuje své svěřenkyně.
52:23 Liberec ještě naztrácí naději a nadále se snaží Chodovu zápas znepříjemnit.
50:21 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Vanessa Anna Strouhová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (13:0)
49:48 Křtěnová nachází osamocenou Brožkovou a ta již dnes po čtvrté inkasuje.
49:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #98 Eva Křtěnová (12:0)
49:19 Hosté se nenechávají naivně obhazovat a nepouští tak hráčky Chodova do brejkových situací.
48:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #44 Lucie Švajcrová (11:0)
47:11 Evičko, těšíme se na buchtu :)
47:10 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #58 Nikola Skoková (10:0)
46:36 Bubeníková z výběhu střílí.
45:00 Chodovu chybí poslední branka k dvoucifernému skóre.
44:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #58 Nikola Skoková (9:0)
43:34 Od začátku poslední třetiny se na hřišti objevují Kenderová s Kulhavou.
43:30 Fanoušci jsou dnes neuvěřitelní, je tu ticho jako v hrobě.
42:29 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #83 Klára Jiříková (8:0)
41:28 Netrefová netrefuje bránu.
40:05 Na začátku třetí třetiny obě golmanky svými zákroky podrželi své týmy.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 9:3
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #80 Tereza Brožková (7:0)
35:51 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #84 Ema Heralová.
35:26 Klidné utkání se rázem vyostřilo a bylo k vidění mnoho zajímavých momentů.
35:26 Momentálně se rozhodčí s kapitánky obou celků dohadují o osudu Švajcrové. Trest byl zrušen
35:25 Vyloučen trenér Jaroslav Marks družstva FBC Liberec - osobní trest
35:25 Vyloučen hráč #25 Anna Vodhánělová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
33:14 Hosté v plném počtu.
32:40 Skokové přihrávka měla oči, Ciblové střelu hosté zachytili.
31:30 Uvidíme druhou přesilovou hru v podání Chodova.
31:14 Vyloučen hráč #60 Veronika Ulrychová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:49 Zápotocká zabraňuje protiútoku domácích.
26:55 Skoková krásně prokličkovala celé hřiště a poté nahrála Brožková do prázdné brána a ta nekompromisně.
26:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
25:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #83 Klára Jiříková (5:0)
25:15 Chodov z přesilové hry udělal hru 6 na 4.
25:02 Z přesilové hry vzniklo ještě trestné střílení Heralové
24:44 Trenér Liberce měl nevhodné připomínky a tudíž byl nucen opustit lavičku hostí.
24:20  Švajcrová měla být vyloučena, rozhodnutí poté bylo zrušeno.
23:32 Chodov začíná pressovat, nejspíše dostali v šatně seřváno.
20:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (4:0)
20:55 Kombinace útočného dua-Švajcrové s Ciblovou končí v brance hostí.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #83 Klára Jiříková (3:0)
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:30 Liberec v šanci, ale vedle.
17:32 Budeme svědky první přesilové hry a to v podání Chodova.
17:31 Vyloučen hráč #25 Anna Vodhánělová družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání
17:14 Zatím vidíme na míčku převážně chodovské hráčky.
14:40 Kafková, likvidátor, zabránila Šmídkové vystřelit z nebezpečné pozice.
12:58 Krásná kombinace první lajny, ale rána Brožkové pouze do břicha golmanky Pelcové.
11:50 Cidlinská v šanci, trefuje pouze blok Netrefové.
10:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Ema Heralová, asistoval #95 Iveta Veličková (2:0)
10:06 Veličková pěkně našla Heralovou před bránou, která se nemílí.
09:03 Jirasová našla dlouhým balonem Zvěřinovou, ta střílí pouze nad.
07:01 Hostí v brejku, mláďata Heralová s Kafkovou likvidují.
05:50 Křtěnová se výborně prosadila přes střed a nahrává Skokové, brankářka hostí chytá.
01:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Ema Heralová bez asistence (1:0)
01:30 Heralová využila špatného střídaní hostí a vsítila tak první branku utkání.
01:00 Švajcrová v šanci, ale střílí pouze do bloku.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vítame Vás na Jižním Městě na utkání FAT PIPE Florbal Chodov a FBC Liberec. Liberec se dnes pokusí sesadit lídra tabulky a odvést s sebou na sever 3 body. Chodov se naopak pokusí uhájit linii vítězství.