59
  • 59 58:09
    9:4

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - K1 Florbal Židenice GU19 9:4
branky: 2. Anna Kytlicová, 4. Aneta Feiková, 9. Kristýna Gajdečková, 21. Kristýna Gajdečková, 21. Anna Kytlicová, 24. Anna Kytlicová, 28. Aneta Feiková, 41. Adéla Červenková, 59. Adéla Červenková - 29. Lucie Oujezdská, 34. Hong Anh Do, 53. Viktorie Hrazdírová, 56. Bára Zemánková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Karolína Žižková 18 - Jana Bartesová 16; po třetinách: 3:0, 4:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Kvalitní výkon i s ohledem na to, že jsme 14 dní pořádně netrénovali. Židenice měly kromě pár výjimek slušné výsledky proti týmům z vrchu tabulky, navíc jsou ročníkově výrazně starší než my, takže jsme šli do zápasu s tím, že je to 50:50. Pomohly nám skvělé vstupy do třetin, díky kterým jsme poté měli zápas pod kontrolou. Od stavu 7:0 jsme polevili v pohybu a zápas se vyrovnal, ale vedení jsme bezpečně udrželi a ušetřili síly i na zítřek. Holky zaslouží pochvalu.
60:00 Komentář hostů Filipová Eva (Trenér): Komentáře se poslední dobou budou opakovat... Opět jsme zaspaly první třetinu, kdy nám soupeř hodně oskočil. Ve druhé jsme se probraly a tvořily jsme si pěkné šance. Jakmile jsme zatlačily a správě si rozebraly hráčky, dařily se zisky míčků a tvorba šancí. nDěkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #21 Kristýna Gajdečková (9:4)
57:18 Ostrava se drží na útočné polovině.
55:48 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 8:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #24 Bára Zemánková, asistoval #66 Veronika Straková (8:4)
55:10 Gajdečková si projela celé hřiště, vypadalo to dost slibně, kdyby však nevystřelila mimo.
53:36 Hraje se nahoru dolů.
52:14 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 8:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #2 Anna Klvačová (8:3)
52:14 Židenice mají efektivnější přesilovku, kterou dokázaly proměnit.
51:17 Vyloučen hráč #99 Nela Golombová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:55 Gajdečková na poslední chvíli odskočil míček a netrefuje prázdnou bránu.
48:23 Brejk Židenic neskončil gólem jen díky skvělému zákroku Žižkové.
46:56 Hosté hrají v plném počtu.
45:59 Kytlicová páli do bloku.
45:33 Ostrava sice hezky kombinuje, ale zatím bez střely.
44:56 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
44:56 Vyloučen hráč #75 Viktorie Hrazdírová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
44:41 Rozhodčí zvedají ruce, výhoda pro FBC.
43:08 Lysková si projela celé hřiště, ale zakončit se jí nepodařilo.
41:45 Židenice napadají rozehrávku domácích a činí jim velké potíže.
40:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:2
40:01 Buly pro FBC.
40:00 Střely ve 2. části: 12:4
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:51 Ostrava uzamkla Židenice na útočné polovině.
36:28 Nebezpečný chumel před bránou hostí ukončuje až jedna z obránkyň odpálením míčku do rohu.
34:46 Hra se přelévá ze strany na stranu.
33:26 Domácí holky trochu polevily a hosté se této šance ihned chytli.
33:12 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 7:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #12 Hong Anh Do, asistoval #6 Barbora Levová (7:2)
31:47 Hosté hrají v plném počtu.
31:26 Zemánková z Židenic se i přes oslabení dostala ke střele, Žižková vyráží.
30:33 Ostrava zatím v přesilovce nevyslala žádnou nebezpečnou střelu.
29:47 Vyloučen hráč #71 Joanna Humpolíková družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
28:30 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 7:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #98 Lucie Oujezdská, asistoval #21 Adéla Žampachová (7:1)
28:03 Židenice drží míček na své polovině a snaží se efektivně rozehrát.
27:16 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #12 Anna Kytlicová (7:0)
25:21 Ostrava měla rozehrávku z dobrého místa, Žižková to vzala na sebe a vystřelila, bohužel pouze do bloku.
24:06 Židenice se stále nevzdávají a napadají rozehrávku domácích.
23:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #99 Nela Golombová (6:0)
23:02 Ostrava vyvíjí velký tlak.
21:34 Domácí holky od začátku třetiny dominují a obstřelují Bartesovou z každé strany.
20:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #88 Zoe Šarlota Srničková (5:0)
20:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Kristýna Gajdečková bez asistence (4:0)
20:01 Buly pro Židenice.
20:00 Střely v 1. části: 5:6
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:34 Hraje se nahrou dolů.
15:45 Levová to zkusila tahem, Žižková opět stoprocetní.
14:02 Po chybě Žampachové se do protiútoku žene druhá lajna FBC, míček po střele nakonec končí za mantinelem.
12:48 Právě probíhají boje o míček na polovině hřiště.
11:28 Feiková se dostala před bránu, ale její střela končí mimo.
10:03 Židenice se dostaly do hry a drží domácí uzavřené v útočném pásmu.
08:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Kristýna Gajdečková, asistoval #7 Rozálie Janošová (3:0)
08:11 I Straková se dostala do šance, Žižková ale zkušeně vyráží.
06:54 Hrazdírová pálila z poloviny, míček končí v bloku.
05:32 Židenice uklidňují hru ve svém obranném pásmu.
03:53 FBC opět vyvíjí velký tlak, zatím ale bez vážnější střely.
03:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková bez asistence (2:0)
02:25 Ostrava se drží na útočné polovině.
01:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (1:0)
01:02 Feiková zpoza brány nahrála Kytlicové do brankového prostoru, ta se nemýlila a otevírá skóre.
00:01 Úvodní buly pro Židenice.