• 60 59:22
    2
    Agáta DÁVIDÍKOVÁ

BLACK ANGELS - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:2
branky: 3. Denisa Výborná, 3. Denisa Výborná, 7. Adéla Černá, 12. Eliška Bidmonová, 21. Kristýna Paloncyová, 27. Denisa Výborná, 56. Karolína Vachulová, 58. Denisa Výborná - 22. Eliška Pavlíčková, 45. Žaneta Davidová; rozhodčí: Klára Svobodová - Ngoc Mai Tran; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Barbora Vorbsová 17, Natálie Kočová 5 - Karolina Hujerová 30; po třetinách: 4:0, 2:1, 2:1
60:00 Komentář hostů Staněk Lukáš (Trenér): Pro nás bohužel velmi smolný začátek utkání, kdy nás soupeř trestal svojí efektivitou. Výkon jsme však předvedli velmi dobrý, ale vždy to skončilo na nevyužitých šancích. Holkám díky, bohužel se nám nepovedlo vstřelit gól, který by nás vrátil do hry. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Barták Tomáš (Trenér): Tento týden nás zastihl s mnoha peripetiemi v podobě nečekaných nemocí a zranění a podle toho jsme přistoupili k sestavě i samotnému plánu na zápas. V 1. třetině jsme prokázali hlad po gólech, zkušenost a především prvky, na kterých jsme pracovali na trénincích. Podržel nás i týmový výkon a práce na útočné polovině. Sráží nás nedostatek v podobě neudržení koncentrace po celých 60 minut, ale na tom budeme dále pracovat. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas, pořadatelskému týmu za organizaci a všem hezký zbytek svátečního víkendu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:59 Těsně před koncem jsme se dočkali prvního vyloučení dnešního zápasu, skóre už se ale nemění.
59:22 Vyloučen hráč #63 Agáta Dávidíková družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
57:48 Výborná trestá chybu hostí a trefuje prázdnou branku.
57:47 GÓL BLACK ANGELS! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná bez asistence (8:2)
55:40 Sparťanky opět na pár vteřin v 6, brzy ale přichází o míček.
55:22 GÓL BLACK ANGELS! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #19 Karolína Vachulová, asistoval #40 Zuzana Cihelková (7:2)
54:50 Sparta sice na balonu, do početní výhody už se ale nehrne.
53:50 Hujerová už zpět na své pozici v brance.
53:33 Sparta odvolává golmanku a zkouší to v 6.
53:32 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
53:32 Hra se začíná přiostřovat a svůj oddechový čas si vybírají už i hosté.
52:35 Nebezpečná střela Sparty končí v domácím bloku.
50:30 Domácí i hostující hráčky se válí pod nohama Kočové.
50:19 Timeout BLACK ANGELS
46:40 Tempo zápasu už pomalu uvadá, ale vzhledem k počtu hráček na obou střídačkách se není čemu divit.
45:00 V další akci už se ale hostující hráčky nemýlí a upravují skóre dnešního zápasu na 6:2.
44:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #89 Žaneta Davidová, asistoval #28 Eliška Pavlíčková (6:2)
44:42 Střela Sparty ze standardky mimo branku Blacků.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Natálie Kočová družstva BLACK ANGELS
40:00 Střely ve 2. části: 15:11
39:55 Konec druhé třetiny už moc zajímavých šancí nepřinesl, snad tomu bude jinak v té třetí.
37:20 Momentálně sledujeme lehce hluchou pasáž hry s opakovanými ztrátami míčku na středu hřiště.
33:20 Ve druhé třetině vidíme na obou stranách o poznání více střel, hodně z nich ale míří mimo.
30:40 Zvoní tyčka sparťanské branky, Fořtová si málem připsala gól.
26:31 Po parádním krosu Cihelkové Výborná už jen uklízí do odkryté branky a kompletuje tak svůj hattrick.
26:30 GÓL BLACK ANGELS! 6:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #40 Zuzana Cihelková (6:1)
25:10 Série obrovských šancií na obou stranách ukončena pádem sparťanské hráčky.
23:10 Černá ve velké šanci, skákavá nahrávka od Výborné ale minula její čepel.
21:27 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #28 Eliška Pavlíčková bez asistence (5:1)
20:58 GÓL BLACK ANGELS! 5:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Kristýna Paloncyová, asistoval #96 Rebecca Lokvencová (5:0)
20:20 Sparta začala druhou třetinu velmi aktivně a dostává se do první šance.
20:00 Střely v 1. části: 14:7
18:55 Sparta po důrazném napadání získává balón, střela ale míří mimo brankovou konstrukci.
18:00 Velkou šanci Blacků zastavuje Hujerová.
15:45 O lehká zranění zde dnes není nouze, zdravotník Martin ale podává heroické výkony, a tak žádný z karambolů naštěstí nemá vážnější následky.
14:55 Šanci Sparty překazila Vachulová za cenu spálených kolen.
11:43 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Vlastní branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Eliška Bidmonová (4:0)
10:07 Hujerová už je snad v pořádku a zachraňuje Spartu před dalším inkasovaným gólem.
09:30 Vachulová výborně přešla 2 protihráčky podél mantinelu, ke střele se ale už nedostala.
08:25 Závar před domácí brankou čape Vorbsová.
07:48 Hostující brankářka se po srážce se spoluhráčkou drží za hlavu, doufáme, že to nebude vážné.
06:30 Domácí hráčky mají zatím 75% úspěšnost střelby, to by jim mohl kdejaký tým závidět.
06:25 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #25 Adéla Černá, asistoval #40 Zuzana Cihelková (3:0)
03:00 Hra začala ve vysokém tempu a už tu máme hned dvě branky v podání domácího celku, o které se po krásných nahrávkách postarala Výborná.
02:56 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
02:29 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Denisa Výborná, asistoval #25 Adéla Černá (1:0)
00:01 Vítáme vás u 13. kola 1. ligy juniorek, kde se proti sobě utkají ACEMA Sparta Praha a Black Angels. Další utkání ze série BA x Sparta zde ve Štěrboholské aréně odehrají již zítra superligoví muži a 10. 12. také prvoligové ženy.