(Pieczonková)
  • 50 49:40
    6:11

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:11
branky: 7. Agáta Procházková, 12. Agáta Procházková, 19. Sabina Siňorová, 22. Johana Hacklová, 35. Nikola Pieczonková, 50. Kateřina Bünterová - 6. Nikola Skoková, 11. Lucie Baldreichová, 26. Nikola Skoková, 30. Michaela Moravcová, 36. Klára Jiříková, 38. Lucie Švajcrová, 40. Karolína Lískovcová, 41. Nikola Skoková, 47. Lucie Baldreichová, 49. Karolína Lískovcová, 50. Nikola Skoková; rozhodčí: Jitka Jedličková - Jan Řehák; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 65; zásahy brankářů: Eliška Svrčková 27 - Karolina Bačková 23; po třetinách: 3:2, 2:5, 1:4
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Trenér): Abych začal pozitivně, tak dneska jsem na tým neuvěřitelně pyšnej! Je vidět, že jdeme správnou cestou a dnešek toho byl důkazem. Holky si sáhly na dno svých sil a moc mě dneska potěšily. A z druhý strany, nedá mi se o tom nezmínit. To, co dneska předvedly dvě osoby, to mi nechá rozum stát. Takhle super zápas a prostě nemáme kvalitní lidi, kteří by ten zápas vedli. Škoda. A poslední. To, že donutíme hrát Chodov od začátku druhé třetiny na 1 lajnu, je super ukázka naší kvality. Akorát mi je líto těch 10 holek co tam poskakují v rohu. No nic, každý svého štěstí strůjcem. Já moc děkuju všem, co nám dnes pomohli při pořádání a taky všem úžasným fanouškům. Tak za 14 dnů se těšíme na další kvalitní zápasy. Hezký zbytek neděle a florbálku zdar!
60:00 Komentář hostů Netrefa Lukáš (Trenér): Začátek utkání a celá 1. třetina rozhodně nebyla naše, Bohemka za mě do utkání vstoupila o dost lépe a špatně jsme odhadli start. Postupem času jsme ale dostávali klid na hokejky a dostávali hru pod kontrolu, pomohli si 2 skvělými přesilovkami a tím vytvořili rozdíl do 3. třetiny. Ta byla od nás už opakovaně velmi dobrá, stejně, jako v tak dobrých zápasech pár týdnů zpět a výsledek 4:1 to jen potvrzuje. Jsem rád, jak jsme opět kolektivně dokázali utkání dostat do svých rukou, za to chci holky i touto cestou velmi pochválit!
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
59:59 Konec zápasu, obě družstva hrála s velkým nasazením, moc pěkný zápas.
50:00 Vzápětí Skoková přidává svůj čtvrtý gól
49:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (6:11)
49:19 GÓL FbŠ Bohemians! 6:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #89 Kateřina Bünterová, asistoval #21 Nikola Pieczonková (6:10)
49:19 Bohemka snižuje na rozdíl 4 branek.
48:20 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #98 Eva Křtěnová (5:10)
46:05 Timeout FbŠ Bohemians
46:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #56 Barbora Vávrová (5:9)
44:38 Velmi pěkná akce Bohemky, kterou zastavuje výborně chytající Bačková
42:47 Chodov ve třetí třetině stahnul hru a dvě lajny,
40:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:8
40:58 Chodov zahajuje třetí třetinu osmým gólem.
40:00 Střely ve 2. části: 8:13
39:59 Dnešní utkání sleduje 65 diváků.
39:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (5:7)
39:09 Na konci druhé třetiny Chodov odskakuje na rozdíl dvou branek.
38:09 Vyloučen hráč #37 Kristýna Říhová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
37:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #98 Eva Křtěnová (5:6)
35:58 Stav je opět vyrovnaný, zápas pro diváky velice atraktivní, atmosféra v hale je bouřlivá
35:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková, asistoval #58 Nikola Skoková (5:5)
34:17 GÓL FbŠ Bohemians! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Nikola Pieczonková, asistoval #33 Sabina Siňorová (5:4)
34:17 Chyba v obraně Chodova a Bohemka hned využívá.
33:45 Bohemka přesilovku bohužel nevyužila
31:35 Teď v oslabení Chodov
31:30 Vyloučen hráč #28 Karolína Lískovcová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
29:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (4:4)
29:49 A máme vyrovnáno
29:09 Bohemka v oslabení.
28:45 Vyloučen hráč #61 Lucie Čermáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
28:08 Neskutečný zákrok Bačkové, teď vychytala tutovku Bohemians
26:12 Zápas se začíná přiostřovat
25:39 Skoková má také nakročeno na hattrick.
25:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
21:36 Bohemka se rozjela a hned v úvodu druhé třetiny přidává další gól
21:32 GÓL FbŠ Bohemians! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #89 Kateřina Bünterová (4:2)
20:01 Začala nám druhá třetina
20:00 Střely v 1. části: 10:13
19:15 Střela Štekerové míří nad
18:34 GÓL FbŠ Bohemians! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #16 Nicol Fryčová (3:2)
16:29 Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians neproměnil #21 Nikola Pieczonková.
16:29 Uvidíme nájezd domácích
15:42 Velký tlak Chodova, ale obrana Bohemians zatím funguje výborně.
11:54 Teď velká šance Fryčové, ale Bačková chytá.
11:31 Domácí nenechají Chodov odskočit, hra je stále vyrovnaná.
11:02 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Agáta Procházková bez asistence (2:2)
11:02 Nádherný gól Procházkové, má dnes nakročeno na hattrick.
10:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #83 Klára Jiříková (1:2)
10:28 Druhý gól Chodova.
06:27 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #13 Agáta Procházková, asistoval #25 Anna Stará (1:1)
06:27 Bohemka hned odpovídá.
05:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková bez asistence (0:1)
05:44 A máme tu první branku
02:32 Hra je zatím vyrovnaná.
00:01 Utkání začalo ve svižném tempu.