• 58 57:52
    4:3
    (Vejvodová)

IBK Hradec Králové - K1 Florbal Židenice GU19 4:3
branky: 21. Pavla Štofaňaková, 48. Veronika Špringerová, 50. Nikola Baková, 58. Nikola Baková - 9. Anna Klvačová, 44. Karolína Tučková, 51. Joanna Humpolíková; rozhodčí: Petr Drahoňovský - Maximilián Mako; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Barbora Kopecká 12 - Nela Hájková 19; po třetinách: 0:1, 1:0, 3:2
60:00 Komentář hostů Drápalová Jitka (Asistent trenéra): Daly jsme o gól míň než soupeř, takže prohra. Z herní stránky toho holkám moc vytknout nemůžeme, s podmínkama se praly co to šlo, chybělo proměnit některou z šancí, kterou si vytvořily. Dnešní zápas musíme hodit za hlavu a soustředit se na zítřek. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00 Komentář domácích Vaňkát Oldřich (Trenér): Tohle vítězství se nerodilo lehko. Řekli jsme si v kabině, že tenhle zápas je náš, že tyhle body udržíme v Hradci. Stalo se, ale bylo to hlavně morální vítězství, než na hokejkách. Hezkých akcí a výstavních gólů moc k vidění nebylo, ale ubojovali jsme si to, vyhrávali jsme souboje a splnili jsme si úkol, chodit do brány a být nebezpeční. Hodně cenné vítězství. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:33 Míček ze strany na stranu, oba týmy si vytváří šance na poslední gol.
59:00 Napětí v tomto zápase by se dalo krájet.
57:55 Krásná střela Bakové končí v síti.
57:52 GÓL IBK Hradec Králové! 4:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #7 Nikola Baková, asistoval #5 Viktorie Vejvodová (4:3)
57:30 Neskutečný blok Veverkové!!
57:10 Židenice stále v blizkosti hradecké brány.
56:20 Timeout K1 Florbal Židenice GU19
55:00 Val chrání svou brankářku co to jde.
53:55 Vyloučen hráč #7 Nikola Baková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:55 Hradecká hráčka potrestána svým zákrokem také vyloučením.
52:50 Hradec dává najevo, že je v přesile.
52:20 Vyloučen hráč #38 Adéla Poláchová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
51:50 Timeout IBK Hradec Králové
51:20 Židenice palí jednu za druhou naštěstí Hradec ubránil.
50:40 Židenice oplácí další branku.
50:14 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 3:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #71 Joanna Humpolíková bez asistence (3:3)
49:10 Hradec konečně vsítil gol.
49:09 GÓL IBK Hradec Králové! 3:2
49:00 Krásná akce tří nahrávek Hradce na jeden dotek, nekončí v bráně.
47:50 Židenice rozehrávají od své branky a následně vytváří tlak na hradecké polovině.
47:15 GÓL IBK Hradec Králové! 2:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #21 Veronika Špringerová bez asistence (2:2)
47:15 Druhá přesilová hra již s úspěšnou střelou Špringerové.
47:00 Přesilová hra Hradce bez vstřeleného golu.
46:22 Vyloučen hráč #98 Lucie Oujezdská družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za špatné střídání
45:22 Židenická hráčka i v přesilové hře svou akcí málem ohrozila branku domácího týmu.
44:54 Vyloučen hráč #6 Barbora Levová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
43:10 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 1:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #17 Karolína Tučková, asistoval #44 Kateřina Jančová (1:2)
43:10 Židenice využívají svou kombinací přesilovou hru, která následně končí brankou.
42:12 Vyloučen hráč #21 Veronika Špringerová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
41:20 Skrovná nahrává na Freiburgovou, k té se míček bohužel nedostal.
40:55 Židenice na míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 8:2
28:34 Domácí vytváří respekt před židenickou bránou.
28:10 Ruka židenické golmanky zachytila nebezpečnou střelu.
28:02 Špringy ostřeji na mantinelu vráží do hostující hráčky. Standartka pro Brno.
27:30 Střela Freiburgové končí za bránou hostí.
27:25 Baková předvedla kličkovanou.
27:10 Veverková rozehrává na spoluhráčku, ta nahrává na druhou stranu na odkrytou branku, avšak golmanka hostí čape.
26:55 Rozehrávka na hostující polovině domácího týmu končí ztrátou.
26:20 Nadějná šance Židenic končí mimo svatyni domácích.
26:15 Hra je vcelku vyrovnaná.
26:10 Domácí také představují hezkou kombinaci na židenické polovině.
25:33 Hráčka Židenic zachraňuje míček na svém brankovišti.
25:05 Židenické hráčky před domácí bránou hezky kombinují.
24:25 Standartka před bránou hostí, Špringerová nezvládla dostat míček do židenické brány.
24:23 Skrovná vybojovala míček na své polovině.
23:50 Židenická hráčka zamáčknuta na mantinel.
23:40 Baková vypresovala míček, její střela letěla směrem na hostující bránu, bez uspěchu.
23:30 Tobišková dostává nahravku od Bakové, následně střílí mimo.
23:30 Domácí tým nevyuživá svou přesilovku.
23:30 Škoda slibný výhoz Kopecké, bohužel přes polovinu hřiště.
23:20 Dubcova uniká přes celé hřiště a svou střelu míří na hostující bránu, netrefuje.
23:15 Kapitálka hostí vysílá nebezpečnou střelu, neuspěšně.
23:10 Dubec hul hul.
22:30 Židenice srdnatě brání svou brankářku.
21:45 Save Kopecké.
21:38 Židenická hráčka nebezpečně vrazila domácí hráčku na mantinel. Tento zápas začíná být ostrý.
21:05 Další souboj u pořadatelského stolku.
21:03 Viking sfaulována u mantinelu.
20:17 GÓL IBK Hradec Králové! 1:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #11 Pavla Štofaňaková, asistoval #21 Veronika Špringerová (1:1)
20:00 Ptáčková přečetla cross hostů.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:20 Ostrý souboj hráček u našeho stolku, naštěstí bez zranění.
18:30 Oujezdská míří na bránu a její střela málem ohrozila domácí tým.
17:55 Hrazdirová rozehrává standartku.
17:40 Fairplay gesto Židenic.
16:50 Židenická hráčka vysílá také střelu, ale hradecká golmanka uspěšně zachraňuje.
16:20 Špringy zkouší střelu, ale neuspěšně.
15:50 Dubec poslala židenické golmance lehčí pozdrav na bránu.
14:50 Židenice více na míčku.
14:23 Židenice napadají docela vysoko.
13:35 Val vysílá jednu střelu za druhou.
12:33 Vejvodová posílá nahrávku ze standartky.
11:50 Zeiplová běží přes celé hřiště a následně ztrácí míček na hostující polovině.
11:30 Hrazdírová rozehrává standartku a následnedně střílí neuspěšne do brány.
10:20 Brno dominantnější.
09:30 Bomba od Vály do brněnské hráčky
09:10 Emča v úniku, hostující golmanka střelu chytá.
08:50 Brno na míčku.
08:14 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #2 Anna Klvačová, asistoval #66 Veronika Straková (0:1)
07:40 Hrazdírová na bálonku
07:05 Pěkný zákrok brněnské golmanky
07:00 standartka pro domácí
06:00 Hradec na balonku
05:50 Hra je zatím vyrovnaná
05:13 domacím se daří ubránit oslabení
03:45 Vyloučen hráč #11 Pavla Štofaňaková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
03:45 První vyloučení na straně domácích.
03:15 Veverková rozdává míčky, jako karty.
02:17 První zákrok hostující golmanky.
01:00 Dubcová nahrála na Divišovou, zakončit se však nepodařilo.
00:00 Úvodní buli pro hosty.