7:4
    Eliška KOSTKOVÁ
    ()

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - BLACK ANGELS 7:4
branky: 9. Adéla Červenková, 17. Anna Kytlicová, 35. Anna Kytlicová, 45. Bára Lysková, 58. Kristýna Gajdečková, 59. Adéla Červenková, 59. Eliška Kostková - 29. Tereza Staňková, 39. Zuzana Cihelková, 40. Zuzana Cihelková, 58. Kateřina Jakešová; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Karolína Žižková 18 - Barbora Vorbsová 42; po třetinách: 2:0, 1:3, 4:1
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Víkend nás nezastihl v top rozpoložení, ale určitě jsme dneska hráli lépe než v sobotu. Soupeř postavil tuhou obranu před vlastní brankou, kterou se nám nedařilo rozběhat. A střelami ze střední vzdálenosti jsme nebyli efektivní. Ve třetí třetině jsme si i tak vytvořili hromadu situací, které měly rozhodnout, ale které jsme zbytečně zahazovali. Když k tomu přihodíme obrovské množství našich faulů, nemůžeme se o kontrole zápasu moc bavit, což nás na konci zápasu málem stálo výsledek.
60:00 Komentář hostů Barták Tomáš (Trenér): Máme za sebou náročný ostravský víkend, který nám v mnoha věcech nastavil zrcadlo - jak v pozitivních, tak i v negativních věcech, na kterých musíme ještě ve druhé polovině sezóny pracovat. Po první trochu zabržděné třetině jsme se dokázali vrátit do hry skvělým týmovým výkonem a hráli jsme o body až do konce. Luďkovi a jeho týmu děkujeme za velmi kvalitní zápas a přejeme všem hezkou první adventní neděli.
60:00 Střely ve 3. části: 23:7
58:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Eliška Kostková bez asistence (7:4)
58:21 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
58:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #76 Anna Včelná (6:4)
57:57 Timeout BLACK ANGELS
57:57 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #27 Kateřina Jakešová, asistoval #35 Veronika Váňová (5:4)
57:43 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Kristýna Gajdečková, asistoval #76 Anna Včelná (5:3)
55:03 Poměr střel zatím vypadá opravu zajímavě.
54:00 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #48 Barbora Kováříková.
51:39 Kytlicová a její 6 střela za tuhle třetinu.
47:00 Kytlicová byla zablokovaná při střele do prázdné.
44:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #72 Bára Lysková, asistoval #17 Valérie Žižková (4:3)
41:45 Gajdečková kličkuje středem hřistě.
40:01 Úvodní rozehru třetí třetiny bere Ostrava.
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:33 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #48 Barbora Kováříková (3:3)
38:33 Vyloučen hráč #12 Anna Kytlicová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:17 GÓL BLACK ANGELS! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #40 Zuzana Cihelková, asistoval #60 Karolína Fořtová (3:2)
37:21 Fryšová bere míček a uklidňuje hru.
34:59 Ostrava opět okupje polovinu hostů.
34:00 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #99 Nela Golombová (3:1)
31:23 Ostrava tlačí na soupeře a obstřeluje Black Angles ze všech stran.
28:52 GÓL BLACK ANGELS! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #97 Tereza Staňková, asistoval #48 Barbora Kováříková (2:1)
28:15 Vyloučen hráč #99 Nela Golombová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
25:10 Glacová se prodírá obranou Black Angels.
21:06 Kytlicová střílí od maninelu ale opět míří příliš vysoko.
20:01 Úvodní rozehru druhé třetiny bere Ostrava.
20:00 Střely v 1. části: 13:5
16:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #21 Kristýna Gajdečková (2:0)
15:20 Druhá přesilovka domácích, tentokrát začíná pomalu.
14:57 Vyloučen hráč #40 Zuzana Cihelková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
14:38 Domácí hrají v plném počtu.
13:32 Ostrava vyhazuje míčky hostům na jejich vlastní polovinu.
12:33 Vyloučen hráč #21 Kristýna Gajdečková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
08:59 Kytlicová trefuje tyč.
08:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #11 Eliška Kostková (1:0)
07:08 Hosté hrají v plném počtu.
05:08 Ostrava jde do tlaku na hosty už od první sekundy přesilovky.
04:51 Vyloučen hráč #35 Veronika Váňová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
03:00 Black Angels se dostávají do útoku ale Ostrava je zastavuje v polovině hřistě.
00:50 Žižková si bere na starosti první střelu ale míří příliš vysoko.
00:01 Úvodní rozehru bere Ostrava.