2:9
    Bára SLUŠNÁ
    (Mojová)

TJ Sokol Královské Vinohrady - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:9
branky: 45. Linda Benešová, 49. Karolína Prošková - 13. Alžběta Jandačková, 13. Valérie Dudová, 13. Dagmar Hradilová, 18. Karolína Šimková, 24. Niki Kalábová, 35. Karolína Šimková, 45. Karolína Šimková, 51. Josefína Plachá, 58. Bára Slušná; rozhodčí: Tereza Trávníčková - Lukáš Rašovský; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Světlana Novotná 47 - Aneta Pavlínová 7; po třetinách: 0:4, 0:2, 2:3
60:00 Komentář hostů Miklas Ondřej (Vedoucí): Dneska se to hodnotí těžce. Pozitivní byl úvod a některé dílčí aspekty hry. Negativních věcí v naší hře bylo bohužel víc. Zhodnotili a zhodnotíme si je mezi sebou a zítra nastoupí k zápasu jiný tým.
60:00 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Těžko takové utkání hodnotit. Soupeř dnes zcela zaslouženě vyhrál. Držení míče jednoznačně hovořilo v jeho prospěch a počet branek to potvrzuje. Rád bych se prezentoval herně úplně jinak, ale dnes to opravdu nebylo možné. Holky mohu pochválit za bojovnost a nasazení, které předvedly, ale rozhodně to není jediná věc, za kterou bych měl chválit prvoligový tým. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme hodně štěstí.
60:00 Střely ve 3. části: 3:19
59:00 Poslední minuta 3 třetiny
57:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Bára Slušná, asistoval #12 Abigail Mojová (2:9)
50:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Vlastní branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #47 Josefína Plachá (2:8)
50:28 Bohužel vlastní gol od Plaché
48:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Karolína Prošková z trestného střílení (2:7)
47:04 Vítkovice v plném počtu
45:04 Vyloučen hráč #69 Bára Slušná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
44:35 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
44:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #22 Linda Benešová bez asistence (1:7)
44:35 Pěkný gol od Benešové
44:35 Timeout pro Vítkovice
44:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #99 Natali Kalábová (0:7)
33:48 Vítkovice jsou v plném počtu
33:08 Vyloučen hráč #29 Karolína Prošková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
32:06 Vítkovice jsou bez brankáře
31:43 Vyloučen hráč #6 Dagmar Hradilová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
27:00 Vítkovice se furt drží na SKV straně
23:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová, asistoval #6 Dagmar Hradilová (0:5)
23:30 hráčka Kalábová se prosazuje golem ze středu
20:00 Střely v 1. části: 3:23
17:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #10 Alžběta Jandačková (0:4)
12:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #24 Karolína Šimková (0:3)
12:52 Ledová sprcha pro Vinohrady, tři branky v jedné minutě
12:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Valérie Dudová bez asistence (0:2)
12:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Alžběta Jandačková, asistoval #52 Klára Kochová (0:1)
12:21 Vítkovice otevírají skóre
08:35 Vinohrady důrazně brání. Utkání je zatím bez branky.