57
  • 57 56:55
    Židenice

K1 Florbal Židenice GU19 - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:6
branky: 6. Bára Zemánková, 44. Bára Zemánková - 6. Aneta Feiková, 18. Anna Včelná, 24. Linda Kuntošová, 32. Adéla Červenková, 52. Anna Kytlicová, 56. Adéla Červenková; rozhodčí: Radek Olšina - Bruno Weber; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Jana Bartesová 21 - Magdaléna Hrišková 15; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Filipová Eva (Trenér): Vstup do zápasu se nám zadařil. Celý zápas jsme odmakaly a byly aktivní bez i na míčku. V útoku se nám dařil press na soupeřovu rozehrávku, ze kterého jsme měly několik zisků míčků a šancí na vstřelení branky. Opět škoda neproměněných šancí a občasného nedůrazu v obraně.
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Velkou část zápasu jsme odehráli trochu jako pouťák, otevřeno vzadu, málo odpracované vepředu. Zmenšovali jsme si hřiště, hráčky bez míčku nedělaly dostatečnou podporu, hráčky s míčkem to často předržovaly. K vítězství nakonec vedlo, že jsme dokázali přepnout a začali hrát přes urputný press soupeře jednoduše dopředu. Ani tak se ale nedá říct, že bychom měli závěr pod kontrolou víc než pár střídání v řadě. Zítra potřebujeme být pracovitější jedna pro druhou a poctivější v dodržování herního plánu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:59 Václavíková ještě v poslední vteřině vystřelila, Hřišková ale míček vyrazila
57:05 Židenice zkouší v šesti
56:55 Timeout K1 Florbal Židenice GU19
55:48 Straková skvěle vytáhla míček až před ostravskou branku, Hrišková ale nahrávce na Václavíkovou zabránila
55:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #76 Anna Včelná (2:6)
52:57 Janošová padá za mantinel, bude se rozehrávat na obranné polovině domácích
51:26 Kytlicová se střelou od mantinelu trefuje za záda Bartesové
51:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #17 Valérie Žižková (2:5)
50:16 Vyloučen hráč #2 Anna Klvačová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za hrubost
50:16 Opět souboj na mantinelu, tentokrát se už ale bude vylučovat
50:03 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
49:54 Tvrdý souboj na mantinelu, rozehrávat budou židenické obránkyně
47:14 Jančová si skvěle projela hřiště, ale Hrišková ji zabránila vystřelit
46:15 Klvačová čistě odstavila ostravskou hráčku před domnácí bránou
43:42 útočné dvojici Zemkánková - Žampachová se dnes daří a připisují na konto Židenic další gól
43:41 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #24 Bára Zemánková, asistoval #21 Adéla Žampachová (2:4)
42:14 Klvačová byla zdvojena na mantinelu, ale hezkou kličkou dokázala míček zavést až před ostravskou bránu
41:21 Skalníková sebrala jedné z ostravských hráček míček a zakládá protiútok
40:01 počáteční buly poslední třetiny opět pro Ostravu
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
39:56 Kostková se v posledních vteřinách třetiny snažila změnit skóre, ale Bartesová skvěle vychytala
39:24 Keberlová si hezky projela hřiště, ke střele se však nedostala
37:26 Straková se dostala do skvělé šance, ale o pár centimetrů netrefila ostravskou branku
35:17 Včelná střílí ze středu, ale brněnská golmanka nachstaná.
34:57 Hra se přesouvá ze strany na stranu
34:04 Bartesová dvěma skvělými zákroky zachránila Brno
31:48 židenické hráčky šly střídat, Ostrava však rychle rozehrála a Červenková střílí za záda Bartesové.
31:06 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:4
30:18 Ostrava vyvíjí tlak na své útočné polovině.
28:54 Hurtová střílí od půlky, Bartesová ale připravena
25:48 Straková střelou backhandem trefuje ostravskou brankářku do helmy.
23:30 Kuntošová se ocitla sama na středu a posílá míček za záda Bartesové
23:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #20 Linda Kuntošová, asistoval #24 Eva Malchárková (1:3)
22:24 Ostrava měla rozehrávku, domácí hráčky ale uklidňují hru.
20:00 úvodní buly druhé třetiny opět pro Ostravu
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:03 Židenice v poslední minutě třetiny vyvíjí na ostravskou obranu tlak.
18:26 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #90 Aneta Feiková.
17:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Anna Včelná, asistoval #7 Rozálie Janošová (1:2)
17:05 Jančová zachránila situaci před židenickou bránou.
16:04 Ostrava rozehrává na útočné polovině, střela Červenkové ale byla zblokovaná.
14:35 Kytlicová střílí od půlky, Bartesová ale skvělým zákrokem vyráží.
14:05 Žižková stvou střelou trefuje brněnskou golmanku do helmy.
11:05 Domácí se v přesilovce dostávají do úěkných akcí, Ostrava se ale k pár střelám dostala
09:53 Vyloučen hráč #14 Lucie Caltíková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou
09:02 Kytlicová stříli, Bartesová chytá.
07:15 Ostravské hráčky vyvíjely na domácí obránkyně tlak, domácí hráčky aler hru uklidnily a mohou zpoza své brány rozehrávat.
05:20 Ostrava v zápětí rychlým gólem odpovídá
05:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková bez asistence (1:1)
05:09 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 1:0
05:08 Skvělá akce Žampachové a Zemánkové končí gólem
02:38 Oujezdská hezkou kliškou prošla hřiště, ke střele se však nedostala
01:32 Bartesová si připisuje první zákrok
00:01 Úvodní buly pro hosty