3

4

5.

Aligators Sokol Bučovice B - TJ Znojmo LAUFEN CZ B 6:7pn
branky: 8. Marek Horáček, 16. Tomáš Líznar, 24. Marek Horáček, 26. Tomáš Líznar, 37. Jakub Gremmel, 38. Zdeněk Habr - 8. Vítek Marušík, 19. Vilém Bednařík, 24. Jiří Šrámek, 26. Vojtěch Maruštík, 34. Vítek Marušík, 45. Jiří Šrámek, N Jakub Lancouch; rozhodčí: Tomáš Kašík - Radek Olšina; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Rychlý ? - Adam Lysák ?; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:2
Ukončena trestná střílení
5 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Sokol Bučovice B hráč #43 Zdeněk Habr , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B hráč #21 Jakub Lancouch a vstřelil rozhodující gól (6:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Sokol Bučovice B hráč #66 Jan Vojtíšek a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B hráč #28 Vilém Bednařík a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B hráč #62 Vítek Marušík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B hráč #20 Jiří Šrámek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators Sokol Bučovice B hráč #8 Marek Horáček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B hráč #44 Martin Král a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:55 Vyloučen hráč #9 Jakub Gremmel družstva Aligators Sokol Bučovice B na 2 minuty za sekání
44:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ B! 6:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #7 Lukáš Matoušek (6:6)
41:19 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ B
37:18 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 6:5
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #43 Zdeněk Habr bez asistence (6:5)
36:46 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 5:5
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #9 Jakub Gremmel, asistoval #7 Tomáš Líznar (5:5)
33:31 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ B! 4:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #62 Vítek Marušík, asistoval #7 Lukáš Matoušek (4:5)
25:42 Vyloučen hráč #20 Jiří Šrámek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B na 2 minuty za nesportovní chování
25:34 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 4:4
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #9 Jakub Gremmel (4:4)
25:06 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ B! 3:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #2 Vojtěch Maruštík, asistoval #3 David Svoboda (3:4)
23:40 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 3:3
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #8 Marek Horáček, asistoval #7 Tomáš Líznar (3:3)
23:20 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ B! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #44 Martin Král (2:3)
18:34 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ B! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #28 Vilém Bednařík bez asistence (2:2)
15:37 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 2:1
07:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ B! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ B vstřelil #62 Vítek Marušík, asistoval #20 Jiří Šrámek (1:1)
07:16 GÓL Aligators Sokol Bučovice B! 1:0
Branku družstva Aligators Sokol Bučovice B vstřelil #8 Marek Horáček, asistoval #9 Jakub Gremmel (1:0)