0

0

0.

FBK Spartak Hluk B - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 2:3pn
branky: 28. Pavel Krchňáček, 39. Vojtěch Duda - 33. Sebastian Bajgar, 42. Jan Zbořil, N Aleš Pokorný; rozhodčí: Vladislav Tuček - Jan Kouba; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Richard Podškubka ? - Marek Švábík ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #9 Aleš Pokorný a vstřelil rozhodující gól (2:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk B hráč #5 Tomáš Tuhý a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #68 Tomáš Dvořák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk B hráč #7 Vojtěch Duda a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #10 Lukáš Demek a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
41:26 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #26 Jan Zbořil, asistoval #9 Aleš Pokorný (2:2)
38:05 GÓL FBK Spartak Hluk B! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #98 Martin Tuhý (2:1)
32:35 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #5 Sebastian Bajgar, asistoval #64 Josef Bílek (1:1)
27:32 GÓL FBK Spartak Hluk B! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk B vstřelil #83 Pavel Krchňáček, asistoval #14 Jiří Petlan (1:0)
03:57 Vyloučen hráč #68 Tomáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání