0

2

3.

Zlín Lions B - SHOOTERS BETA 4:5pn
branky: 9. Martin Strouhal, 14. Pavel Malošík, 21. Michal Baroň, 29. Pavel Malošík - 26. Tomáš Vaculík, 28. Zdeněk Studený, 30. Michal Hána, 35. Jakub Vořechovský, N Martin Hlaváč; rozhodčí: Vladislav Tuček - David Zástřešek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Josef Procházka ? - Ondřej Porwisz ?; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #20 Matěj Pittermann a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions B hráč #29 Pavel Malošík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #81 Jakub Oriniak , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions B hráč #74 Michal Baroň , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SHOOTERS BETA hráč #47 Martin Hlaváč a vstřelil rozhodující gól (4:5).
45:00 Zahájena trestná střílení
43:57 Vicherek dohraný na mantinelu v útočném pásmu a míček pro Zlín
43:28 Timeout Zlín Lions B
43:08 Hosté se ted museli ubránit tlaku domácích a opět se osvobodili faulem Zlína
42:34 Na hřišti máme potyčky po dohrání golmana hostů Pospíšilem a trenér shooters musel velmi zajímavým slovníkem svolat své hráče aby tohohle chování zanechali, golman je naštěstí v pořádku
42:00 Pospíšil také netrefil odkrytou bránu..čo chýbalo
40:58 Krásná Bajziho nahrávka na úplně volného Strouhala před bránou ten ovšem míček netrefil
40:05 Baroň si počínal nedovoleně a po stěžování si na adresu pana rozdočího byl předvolán aby se uklidnil
39:13 Vicherek u levého mantinelu zastavený nedovoleně a opět míček pro Zlín
37:44 Pronikajícího Pospíšila zastavili hosté jen za ceny faulu, standartka pro domácí
37:15 Dobrá střela Vicherka golem nekončí
36:13 golman shooters si ted musel poradit se skákajícím míčkem ve vlastním brankovišti
35:27 Zlín se snaží dostat zpátky do zápasu
34:37 GÓL SHOOTERS BETA! 4:4
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #9 Jakub Vořechovský, asistoval #11 Tomáš Palko (4:4)
34:37 Vořechovský dostal nabito na levý mantinel a nekompromisně se trefil na vzdálenější tyč
34:10 tlak shooters při dvojtém vyloučení je neskutečný, ale Zlín zatím nějákým způsobem žije
33:40 Vyloučen hráč #29 Pavel Malošík družstva Zlín Lions B na 2 minuty za blokování florbalky
32:36 Přesilovka z řad Zlína končí brexitem na kotník hráče shooters
32:32 Vyloučen hráč #8 Martin Strouhal družstva Zlín Lions B na 2 minuty za hrubost
32:17 Zatím jsou aktivnější shooters ve vlastním oslabení, Zlín se nedokáže dostat k míčku
31:50 Fencl se opřel o Bajzu na mantinelu a jde si schladit hlavu
31:43 Vyloučen hráč #63 Martin Fencl družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:01 jdeme do poslední periody a můžeme se těšit ještě na zajímavý zápas
30:00 Střely ve 2. části: 9:10
29:53 GÓL SHOOTERS BETA! 4:3
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #8 Michal Hána, asistoval #40 Pavel Buchta (4:3)
29:04 Pham anh před odkrytou bránou netrefil  a z tribuny se jenom zahučelo..pražské prostředí mu nesvědčí
28:10 GÓL Zlín Lions B! 4:2
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #20 Petr Pospíšil (4:2)
28:10 Malošík vyběhl jak raketa a v samostatném úniku prostřelil golmana pod rukou
27:53 GÓL SHOOTERS BETA! 3:2
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #56 Zdeněk Studený, asistoval #20 Matěj Pittermann (3:2)
27:53 V ponechané výhodě se prosazují shooters a tenhle gol odnesla hlavně helma golmana a následnně i mantinel od procházky, který nebyl spokojený se svou obranou a následně si vyslechl pár slov od rozhodčího
26:30 Na zápas došel dohlédnout i samotný kapitán A týmu lvů, kterého tímto zdravíme
26:12 Na hřišti se přiostřuje
25:37 Nebezpečná standartka pro shooters v oblasti většího brankoviště na poprvé přerušena kvůli pohybu zdi, na podruhé už šla střela do připravené zdi
25:02 GÓL SHOOTERS BETA! 3:1
Branku družstva SHOOTERS BETA vstřelil #27 Tomáš Vaculík, asistoval #56 Zdeněk Studený (3:1)
25:02 Vaculík dostal pěknou přihrávku a krásně se prosadil na bližší tyč
23:38 Duo Pospíšil-Malošík dnes létá jak za svých mladých let a prohání soupeře co to jde
22:34 Tvrdý hit si odnesl Zeman, ale naštěstí je v pořádku
22:23 Napětí v týmu shooters by se dalo krájet a nejsou spokojení se svým výkonem
20:09 GÓL Zlín Lions B! 3:0
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #20 Petr Pospíšil (3:0)
20:09 Druhý z bratrů Baroňů už ale úspěšný je a svůj výlet po levém mantinelu zakončil střelou dvacet nad led...klasická Baroňovka prej
18:53 Pája baroň se chystal ke střele ovšem si všimnul až při jeho pokusu, že mu chybí čepel a tak se bez hokejky vydal na střídačku
18:15 Juřica zkoušel něco vymyslet za bránou, ale hráči shooters si ho pohlídaly
16:51 šance shoooters, procházka pozorný
15:22 Vičánek si zkušeně poradil u vlastní brány a vynutil si přerušení
15:01 Jdeme do druhé periody s mírným náskokem domácích
15:00 Střely v 1. části: 8:5
13:15 GÓL Zlín Lions B! 2:0
13:15 Kombinace dvou kanonýrů končí v bráně a máme to už o dva, pospa zpoza brány na volného malošíka a ten se nemýlil
12:51 Malošík se prokličkoval obranou, ale jeho bekhendový pokus šel do golmana
11:55 Dlouhý pas na nabíhajícího Juřicu neohrozil obranu shooters a následně se provinil pohybem v brankovišti
10:54 Bajziho zkušený odpal hned k prvnímu protihráči, děkujeme
10:02 Vořechovského bomba od modré neohrozila bránu Zlína
08:19 GÓL Zlín Lions B! 1:0
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #8 Martin Strouhal, asistoval #29 Pavel Malošík (1:0)
08:19 Klasicky deštník v přesilovce a Strouhal na brankovišti nekompromisní
07:03 Vyloučen hráč #27 Tomáš Vaculík družstva SHOOTERS BETA na 2 minuty za sekání
07:03 Vaculík nestíhal a pomohl si faulem, uvidíme první dvojku dnešního dne
06:50 ostrý souboj dvou hráčů a následně Malošík mimo bránu
06:00 v dresu shooters můžeme vidět i dříve talentovaného hráče Zlína Vořechovského, uvidíme jestli mu to nevleze do hlavy
04:42 Mladičký španěl juřica na sobě podržel dva dotírající hráče a získal míček pro zlín
03:20 baron si povodil dva hráče shooters a střílí mimo
02:21 pham anh neubránil hráče shooters, ale procházka skvěle zasáhl
01:23 Zlín se usadil v pásmu shooters na delší dobu, ale k ničemu to nevedlo
00:45 zápas hned od začátku ve vysokém tempu a první zákrok procházky