2:8
    Pavel SYSEL
    (Kudlička)

FBK URUZ Valašské Meziříčí - FBC Sokol Ivanovice na Hané 2:8
branky: 15. Kryštof Burda, 38. Kryštof Burda - 6. Vojtěch Kudlička, 9. Dominik Papp, 11. Dominik Papp, 14. Dominik Papp, 17. Dominik Papp, 27. Vojtěch Bartošek, 32. Miroslav Cvek, 42. Pavel Sysel; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Veronika Vajsáblová; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Adam Koleček 20 - Aleš Tvrdý 13; po třetinách: 1:4, 0:2, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 4:9
44:30 Zápas nyní na chvílí připomínal nohejbal kde golman Ivanovic hned z první poslal míček za pomoci nohy mimo hřište a tím tak zabránil samotnému útěku útočícího hráče na bránu.
41:13 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 2:8
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #16 Pavel Sysel, asistoval #32 Vojtěch Kudlička (2:8)
37:45 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 2:7
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #19 Kryštof Burda, asistoval #21 Ivo Capil (2:7)
31:29 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 1:7
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #9 Miroslav Cvek, asistoval #32 Vojtěch Kudlička (1:7)
30:00 Střely ve 2. části: 4:8
27:44 Vyloučen hráč #68 David Kramoliš družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za sekání
26:55 Po dlouhé odmlce přichází gól od hostujícího týmu, který mohl oplatit svým krásným únikem za obranu Ivanovic útočník od domácího týmu, ale bohužel mu štěstí nepřálo a míček tak končí mimo hřiště.
26:43 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 1:6
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #87 Vojtěch Bartošek, asistoval #69 Lukáš Skácel (1:6)
16:44 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 1:5
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #73 Jakub Ondrák (1:5)
16:44 Začátek zápasu se vyvedl více hostujícímu týmu kde po krásné nahrávce do prázdné brány vstřelil gól Dominik Papp, který na udivení všech tuto prázdnou bránu neminul. A tím završil svůj 4.gól tento zápas.
15:00 Střely v 1. části: 7:11
14:34 Domácím se poprvé povedlo gólově překonat Ivanovickou obranu a krásnou ranou pod břevno snižují skóre tohoto zápasu.
14:33 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí! 1:4
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí vstřelil #19 Kryštof Burda bez asistence (1:4)
13:24 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 0:4
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp bez asistence (0:4)
11:55 Vyloučen hráč #87 Milan Pobořil družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí na 2 minuty za bránění ve hře
10:47 Vypadá to že Dominik Papp se pokouší napodobit své týmové kolegy z předchozího zápasu. Povede se mu dneska docílit hattricku? Na to si musíme počkat do další fázé hry.
10:46 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 0:3
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #83 Dominik Papp, asistoval #72 Miroslav Šimoník (0:3)
08:23 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 0:2
05:59 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 0:1
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #32 Vojtěch Kudlička, asistoval #16 Pavel Sysel (0:1)
05:59 Asi jsme to nejspíše přivovali, protože po napsání předchozí zprávý se roztrhlo nebe. A na bránu Valašského Meziříčí se snesla střelba ze všech možných úhlů, která vyústila prvním gólem tohoto zápasu.
04:00 Za první 4 minuty jsme zatim zaznamenali od každého týmu jenom jedno střelu na bránu. Je vidět že oba týmu nasadily volnější temto a nikam se nehrnou.