2

1

4.

Florbal Kuřim - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 3:2pn
branky: 23. Daniel Pyšný, 42. Michal Šoustar, N Jiří Zemánek - 15. Arnošt Nechvátal, 28. Jakub Ruč; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radim Kapoun ? - David Janča ?; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:0
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Kuřim hráč #19 Jiří Zemánek a vstřelil rozhodující gól (3:2).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #9 Aleš Pokorný , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Kuřim hráč #46 Martin Parimucha a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #9 Aleš Pokorný a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Kuřim hráč #19 Jiří Zemánek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #31 Lukáš Vrtěl , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Kuřim hráč #28 Michal Ivan , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB hráč #15 Jakub Matula , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:53 Timeout Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
41:52 GÓL Florbal Kuřim! 2:2
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #3 Michal Šoustar, asistoval #46 Martin Parimucha (2:2)
41:48 Timeout Florbal Kuřim
27:41 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #95 Jakub Ruč, asistoval #9 Aleš Pokorný (1:2)
22:24 GÓL Florbal Kuřim! 1:1
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil #15 Daniel Pyšný, asistoval #9 Vojtěch Bednář (1:1)
14:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #19 Arnošt Nechvátal, asistoval #15 Jakub Matula (0:1)
13:22 Vyloučen hráč #19 Jiří Zemánek družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za špatné střídání