2

0

2.

TROOPERS Beta - FBC Sokol Ivanovice na Hané 8:7pn
branky: 8. David Mati, 19. Jakub Gregor, 20. Daniel Budík, 23. Daniel Budík, 28. Filip Horák, 37. Jakub Gregor, 45. Ondřej Pavlík, N Filip Horák - 1. Jakub Ondrák, 8. Tomáš Urbánek, 13. Miroslav Šimoník, 17. Martin Knutelský, 22. Miroslav Cvek, 41. Vojtěch Bartošek, 45. Jakub Ondrák; rozhodčí: Martin Kohoutek - Jan Karafiát; vyloučení: 3:4 + Miroslav Cvek 4; využití: 2:1; zásahy brankářů: Jan Chrást ? - Dominik Fuxa ?; po třetinách: 1:3, 4:2, 2:2
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané hráč #88 Sebastián Badura , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Beta hráč #10 David Mati a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané hráč #73 Jakub Ondrák , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Beta hráč #3 Filip Horák a vstřelil rozhodující gól (8:7).
45:00 Zahájena trestná střílení
44:47 GÓL TROOPERS Beta! 7:7
Branku družstva TROOPERS Beta vstřelil #19 Ondřej Pavlík, asistoval #34 Jakub Gregor (7:7)
44:40 Timeout TROOPERS Beta
44:40 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 6:7
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #88 Sebastián Badura (6:7)
42:14 Vyloučen hráč #73 Jakub Ondrák družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:11 Vyloučen hráč #32 Vojtěch Kudlička družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za blokování florbalky
40:41 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 6:6
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #87 Vojtěch Bartošek, asistoval #71 Tomáš Marčák (6:6)
39:57 Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané
39:57 Vyloučen hráč #6 Jan Duda družstva TROOPERS Beta na 2 minuty za sekání
36:39 GÓL TROOPERS Beta! 6:5
Branku družstva TROOPERS Beta vstřelil #34 Jakub Gregor, asistoval #10 David Mati (6:5)
33:41 Vyloučen hráč #21 Daniel Budík družstva TROOPERS Beta na 2 minuty za hrubost
33:41 Vyloučen hráč #9 Miroslav Cvek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za hrubost
27:53 Vyloučen hráč #6 Jan Duda družstva TROOPERS Beta na 2 minuty za sekání
27:17 GÓL TROOPERS Beta! 5:5
Branku družstva TROOPERS Beta vstřelil #3 Filip Horák, asistoval #49 Lukáš Michálek (5:5)
23:51 Vyloučen hráč #9 Miroslav Cvek družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2+2 minuty za hrubost
22:13 GÓL TROOPERS Beta! 4:5
Branku družstva TROOPERS Beta vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #3 Filip Horák (4:5)
21:24 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 3:5
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #9 Miroslav Cvek, asistoval #28 Tomáš Urbánek (3:5)
19:02 GÓL TROOPERS Beta! 3:4
Branku družstva TROOPERS Beta vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #30 Martin Zvěřina (3:4)
18:31 GÓL TROOPERS Beta! 2:4
Branku družstva TROOPERS Beta vstřelil #34 Jakub Gregor, asistoval #21 Daniel Budík (2:4)
16:29 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 1:4
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #4 Martin Knutelský, asistoval #71 Tomáš Marčák (1:4)
12:19 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 1:3
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #72 Miroslav Šimoník, asistoval #69 Lukáš Skácel (1:3)
07:38 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 1:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #28 Tomáš Urbánek, asistoval #4 Martin Knutelský (1:2)
07:09 GÓL TROOPERS Beta! 1:1
Branku družstva TROOPERS Beta vstřelil #10 David Mati, asistoval #34 Jakub Gregor (1:1)
05:58 Vyloučen hráč #83 Dominik Papp družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané na 2 minuty za blokování florbalky
00:40 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané! 0:1
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané vstřelil #73 Jakub Ondrák bez asistence (0:1)