2

0

3.

Orel Dolní Bojanovice - TROOPERS C 6:5pn
branky: 21. Adam Horňák, 23. Lukáš Fialka, 30. David Ruber, 37. František Jansa, 38. Adam Horňák, N Adam Horňák - 17. Filip Ráček, 22. Patrik Adámek, 23. Tomáš Pešek, 25. Daniel Vindiš, 39. Tomáš Pavla; rozhodčí: Jan Gistr - Tomáš Slabý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Smolen ? - Vojtěch Quitt ?; po třetinách: 0:0, 3:4, 2:1
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Dolní Bojanovice hráč #14 František Jansa a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS C hráč #3 Daniel Vindiš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS C hráč #14 Tomáš Pavla , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS C hráč #18 Tomáš Pešek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Dolní Bojanovice hráč #7 Adam Horňák a vstřelil rozhodující gól (6:5).
45:00 Zahájena trestná střílení
38:03 GÓL TROOPERS C! 5:5
Branku družstva TROOPERS C vstřelil #14 Tomáš Pavla, asistoval #8 Filip Ráček (5:5)
37:03 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 5:4
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #7 Adam Horňák, asistoval #14 František Jansa (5:4)
36:40 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 4:4
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #14 František Jansa z trestného střílení (4:4)
29:31 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 3:4
Vlastní branku družstva TROOPERS C vstřelil #19 David Ruber (3:4)
24:40 GÓL TROOPERS C! 2:4
Branku družstva TROOPERS C vstřelil #3 Daniel Vindiš, asistoval #8 Filip Ráček (2:4)
24:38 Vyloučen hráč #14 František Jansa družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za sekání
22:20 GÓL TROOPERS C! 2:3
Branku družstva TROOPERS C vstřelil #18 Tomáš Pešek, asistoval #19 David Ruber (2:3)
22:12 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 2:2
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #6 Lukáš Fialka bez asistence (2:2)
21:02 GÓL TROOPERS C! 1:2
Branku družstva TROOPERS C vstřelil #97 Patrik Adámek, asistoval #14 Tomáš Pavla (1:2)
20:02 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 1:1
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #7 Adam Horňák, asistoval #8 Martin Kaňa (1:1)
16:53 GÓL TROOPERS C! 0:1
Branku družstva TROOPERS C vstřelil #8 Filip Ráček bez asistence (0:1)
16:01 Vyloučen hráč #4 Jakub Straka družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za sekání