• 43 42:08
    2
    Pavel BRÜCKNER

FBC Dragons - Hornets Brno ZŠ Horní B 5:4
branky: 9. Filip Plaček, 18. Zdenek Jirásek, 28. Radovan Zelinka, 36. Kryštof Lažek, 40. Zdenek Jirásek - 3. Adam Joukl, 14. Adam Přikryl, 38. Adam Joukl, 39. Radek Havlát; rozhodčí: Šimon Grega - Jan Karafiát; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Šivel ? - Bořek Králík ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 6:11
42:08 Vyloučen hráč #21 Pavel Brückner družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za vysoká florbalka
39:40 GÓL FBC Dragons! 5:4
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #13 Zdenek Jirásek, asistoval #5 Kryštof Lažek (5:4)
38:26 Horneti do pressu a přínáší to ovoce v podobě dvou banánů. Máme vyrovnáno.
38:25 Timeout FBC Dragons
38:25 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 4:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #5 Radek Havlát, asistoval #19 David Vojáček (4:4)
37:43 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #16 Adam Joukl, asistoval #88 Adam Přikryl (4:3)
35:39 GÓL FBC Dragons! 4:2
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #5 Kryštof Lažek bez asistence (4:2)
30:01 Jdeme do poslední třetiny vyrovnaného utkání, budou rozhodovat detaily.
30:00 Střely ve 2. části: 8:6
27:35 Kladivo do parket, balonek rozpůlený, přesilovka využita. Střelcem branky je skoro Radovan Zelený.__PRESENT
27:28 GÓL FBC Dragons! 3:2
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #88 Radovan Zelinka, asistoval #13 Zdenek Jirásek (3:2)
25:40 Vyloučen hráč #7 Petr Plodík družstva Hornets Brno ZŠ Horní B na 2 minuty za hrubost
23:20 Ondruš, Vojáček a do tyče, zaručeně pěkná souhra hráčů, oba vypadajíc, jako Ráďa Zelený.
17:54 GÓL FBC Dragons! 2:2
15:00 Střely v 1. části: 7:9
20:00 Rozhodčí údajně nesmíme komentovat, ale já přece jen okomentuji. Dnešní utkání vede velmi mladá dvojice Grega, Karafiát, která má před sebou velkou budoucnost a vedou si velmi dobře.
20:00 Vidíme velmi pohledné utkání, plné střel a kvality.
13:10 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 1:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #88 Adam Přikryl, asistoval #78 Filip Dvořák (1:2)
11:15 Plaček finálka na Jiráska, nevyšlo, následně důležitá hlava, nevyšla a je to L'ubo (S)sekeráš.__PRESENT
11:04 Vyloučen hráč #98 Filip Plaček družstva FBC Dragons na 2 minuty za sekání
08:20 Souhra Lažek, Plaček, pod vingl.
08:11 GÓL FBC Dragons! 1:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #98 Filip Plaček, asistoval #5 Kryštof Lažek (1:1)
05:42 Hunkař v samostatném úniku, položil golmana, ale zakončení nebylo podle jeho představ.
02:31 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní B! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní B vstřelil #16 Adam Joukl, asistoval #7 Petr Plodík (0:1)
02:31 Zamrzlé Camp Nou hrásí úvodní branku druhého utkání tohoto soutěžního turnaje.