• 45 44:44
    2
    Denis BIJA

FBK Spartak Hluk C - FBK URUZ Valašské Meziříčí B 7:2
branky: 3. Martin Kelíšek, 7. Tomáš Tuhý, 14. Josef Halíček, 15. David Nosek, 23. Tomáš Tuhý, 25. Josef Halíček, 45. David Nosek - 10. Vítězslav Lazar, 33. Dominik Volek; rozhodčí: Radek Olšina - Stanislav Kosek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Erik Hauerland ? - Denis Bija -7; po třetinách: 4:1, 2:0, 1:1
44:49 GÓL FBK Spartak Hluk C! 7:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil #17 David Nosek, asistoval #7 Martin Kelíšek (7:2)
44:44 Vyloučen hráč #77 Denis Bija družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B na 2 minuty za nesportovní chování
41:04 Vyloučen hráč #15 Miroslav Končitík družstva FBK Spartak Hluk C na 2 minuty za hrubost
32:54 Vyloučen hráč #66 Vítězslav Lazar družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B na 2 minuty za sekání
32:22 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 6:2
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #55 Dominik Volek bez asistence (6:2)
24:40 GÓL FBK Spartak Hluk C! 6:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil #98 Josef Halíček, asistoval #5 Tomáš Tuhý (6:1)
22:04 GÓL FBK Spartak Hluk C! 5:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil #5 Tomáš Tuhý, asistoval #10 Jakub Krchňáček (5:1)
14:44 GÓL FBK Spartak Hluk C! 4:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil #17 David Nosek, asistoval #2 Patrik Bída (4:1)
13:03 GÓL FBK Spartak Hluk C! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil #98 Josef Halíček, asistoval #7 Martin Kelíšek (3:1)
09:41 GÓL FBK URUZ Valašské Meziříčí B! 2:1
Branku družstva FBK URUZ Valašské Meziříčí B vstřelil #66 Vítězslav Lazar bez asistence (2:1)
06:28 GÓL FBK Spartak Hluk C! 2:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil #5 Tomáš Tuhý, asistoval #2 Patrik Bída (2:0)
02:32 GÓL FBK Spartak Hluk C! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil #7 Martin Kelíšek, asistoval #22 Pavel Rochovanský (1:0)