(Tomeček)
  • 43 42:39
    Kozel

SK Snipers Slavičín - SFK Kozel Počenice C 2:1
branky: 6. Patrik Záhorovský, 43. Jan Slámečka - 31. Boris Pyšňak; rozhodčí: Tomáš Kašík - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vít Blažek ? - Petr Řezníček ?; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:1
42:39 Timeout SFK Kozel Počenice C
42:39 GÓL SK Snipers Slavičín! 2:1
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #14 Jan Slámečka, asistoval #10 Jakub Tomeček (2:1)
36:44 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Dofek družstva SFK Kozel Počenice C na 2 minuty za zvedání florbalky
35:20 Vyloučen hráč #24 Patrik Záhorovský družstva SK Snipers Slavičín na 2 minuty za blokování florbalky
30:42 Boris Pyšňak po standartce nádherně zavěsil. Mira Kučera ho to krásně naučil.. Tímto ho zdravíme a přejeme brzké uzdravení.
30:41 GÓL SFK Kozel Počenice C! 1:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice C vstřelil #28 Boris Pyšňak, asistoval #88 Ondřej Dofek (1:1)
22:00 My chceme gól se ozývá z hlediště!
19:20 Tenhle zápas patři mezi ty nudnější
15:40 Řijí Podlena ve vyložené šanci trefil gólmana..
12:26 Podlena nahodil míček přes celé hřiště za mantinel.
12:08 Hra se přelívá nahoru a dolů..
09:08 Juniorka Kroměříže  v čele s Kubou Dočkalem hraje velice vyrovnané utkání.
08:20 Do příštích zápasů doporučuji, aby se Vojta Dofek oholil
05:30 Tohle byl laciný gól. To si Kozel musí pohlídat...
05:29 GÓL SK Snipers Slavičín! 1:0
Branku družstva SK Snipers Slavičín vstřelil #24 Patrik Záhorovský, asistoval #4 Jindřich Saňák (1:0)
05:00 Zatím bych řekl, že Řijí Podlena je hráč zápasu. Krásně ubránil soupeře a dokázal i vystřelit! To je neuvěřitelný výkon!!
01:32 Zatím probíhá velice vyrovnané utkání