• 44 43:53
    3:11
    (Hajkr)

FBC Slušovice - SFK Kozel Počenice B 3:11
branky: 7. Lukáš Mrňka, 17. Michal Řezník, 42. Tomáš Sousedík - 3. Jakub Dočkal, 4. Jan Hajkr, 6. Tomáš Bednařík, 13. Miroslav Michajlovič, 20. František Hübner, 25. Tomáš Bednařík, 33. Jan Hajkr, 34. Karel Mikulenka, 38. Jakub Dočkal, 44. Jakub Dočkal, 44. Tomáš Bednařík; rozhodčí: Martin Kozáček - Ondřej Lukáš; vyloučení: 1:7; využití: 1:0; zásahy brankářů: Daniel Valerián ? - Jiří Králík ?; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:5
44:59 Děkujeme za sledování tohoto onlinu, kamarádství a dobrá nálada opět zvítězily
43:53 GÓL SFK Kozel Počenice B! 3:11
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #28 Tomáš Bednařík, asistoval #11 Jan Hajkr (3:11)
43:53 Nuda...
43:32 GÓL SFK Kozel Počenice B! 3:10
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #44 Jakub Dočkal, asistoval #89 Petr Dvorský (3:10)
43:32 Dočkal ke třem vyloučením připisuje i tři góly
42:39 Mikulenka udatně vzdoroval dvou soupeřům, nakonec musel přijít třetí, který ho zastavil až faulem
42:26 Michajlovič pálí asi 4 metry nad
41:47 Mikulenka projevil svou praktičnost, aby neztrácel ani vteřinu, naběhl po uplynutí svého trestu na hřiště s rozběhem
41:19 GÓL FBC Slušovice! 3:9
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #69 Tomáš Sousedík, asistoval #14 Lukáš Mrňka (3:9)
40:07 Vyloučen hráč #9 Michal Řezník družstva FBC Slušovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:00 Počenice na oslavení nasadily trojici Michajlovič, Pátík, Zimek, součet jejich let je přibližně 137
39:57 Počenice mění styl hry, měly by se spíše zaměřit na házení seker, jelikož těch se v poslední době na hale objevuje více než čistých zákroků
39:27 Vyloučen hráč #56 Karel Mikulenka družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za sekání
38:25 Vyloučen hráč #44 Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za sekání
38:25 Dočkal si připisuje faulovací hattrick
38:20 Hádejte, kdo se k nám za chvíli připojí na trestné lavici
37:05 GÓL SFK Kozel Počenice B! 2:9
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #44 Jakub Dočkal, asistoval #10 Miroslav Michajlovič (2:9)
36:41 Dvorský nevyužil dobré šance a svůj výkon ohodnotil slovem ,,aaaaaaaa', ke kterému přidal utrápený výraz v obličeji
35:18 Hráč Slušovic Sousedík vykonal první běh v tomto zápase a díky tomu vykoupal tři hráče Počenic
33:01 GÓL SFK Kozel Počenice B! 2:8
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #56 Karel Mikulenka, asistoval #28 Tomáš Bednařík (2:8)
33:01 Rozhodčí se snaží pořadatele přesvědčit, že umí počítat. I když měl výpočet správně, nepřesvědčil nás
32:37 GÓL SFK Kozel Počenice B! 2:7
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #11 Jan Hajkr, asistoval #28 Tomáš Bednařík (2:7)
32:14 Hráč Počenic C Hubner posílá oficiální žádost na město Morkovice. Na záchodě je prasknuté prkýnko, které Bednaříkovi přiskříplo kůžičku, Hubner žádá co nejrychlejší opravu vady a odškodnění Bednaříka
30:39 Mikulenka zvolal ,,Franto, 69?'. Těžko říct, jestli se jedná o pokyn k bránění soupeřem nebo nabídku k pozápasové aktivitě
30:00 Bednařík má dnes trenky s avokádem a ukazuje je na hale, jeho přítelkyně se stydí, ale i přesto je ráda, že má zrovna dnes spodní prádlo bez díry
29:31 Fanoušci si jako dalšího hráče na trestné žádají Bednaříka nebo Hubnera...cítíme jistou náklonnost ke koryčanským domorodcům
28:06 Vyloučen hráč #11 Jan Hajkr družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za sekání
27:49 Hajkr rozšíří postupku trestanců v této třetině
25:27 Dočkal pozdravuje čtenáře tohoto onlinu z trestné lavice, s jeho herním stylem se v dnešním zápase ještě dvou až tří takových pozdravů nejspíš dočkáme
24:32 GÓL SFK Kozel Počenice B! 2:6
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #28 Tomáš Bednařík, asistoval #88 František Hübner (2:6)
24:32 Počenice se nedokáží sejít na tréninku ve více než 10 hráčích, takže tréninky tráví hrou v nestandardním počtu, což jim pomohlo k druhému gólů v oslabení
24:02 Vyloučen hráč #44 Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za opakované přestupky
24:02 Jízdenku na trestnou lavici si Dočkal zasloužil až druhým zákrokem
24:00 Po zákroku Dočkala to vypadalo, že se k nám chce brzo vrátit
22:57 Pátík volá na Michala Binka ,, vyměň se s Honzou'. Jejich přítelkyně, které jsou teď na hale, s výměnou nesouhlasí
21:40 Hráč Počenic C Binek Tomáš kritizuje Český florbal, protože mu nefunguje aplikace a hledat tento online na webu Českého florbalu je dle jeho slov ,,moc práce '
21:20 Vyloučen hráč #44 Jakub Dočkal družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za bránění ve hře
19:59 GÓL SFK Kozel Počenice B! 2:5
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #88 František Hübner, asistoval #9 Tomáš Nohýl (2:5)
19:59 Právě padl gól, větší pozornost však vzbudili pořadatelé, kteří ve čtyřech p opravují popadané mantinely a i přes početní výhodu s tím mají problém
19:50 Dočkal se snaží své hřích vynahradit tím, že teď alespoň opravuje mantinely
19:10 ...a následným zákrokem, při kterém se omotaly končetiny soupeře do tribuny, to Dočkal jen potvrdil
18:51 Dle pořadatele Kozlíčka hraje dnes Dočkal jak prase
17:31 Rozhodčí křičí ,,dobrý souboj', hráč ležící na zemi za mantinelem nesouhlasí
16:52 GÓL FBC Slušovice! 2:4
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #9 Michal Řezník, asistoval #69 Tomáš Sousedík (2:4)
16:52 Mikulenka na trestné moc dlouho nepobyl, i přesto nás stihl informovat, že za jeho faul může to, že dnes vynechal z jídelníčku hovězí a na snídani měl jen šest vajec
15:51 Mikulenka zaznamenal velký pokrok ve své kariéře, spáchal brutální faul, ale výjimečně se nedivil, že byl odpískán
15:07 Bednařík nám právě oznámil, že hraje v dresu XL, doporučujeme nasadit dietu
14:51 Dočkal je namlsaný a opět střílí v dobře šanci na bránu
14:38 Počenice dnes hrají v nových dresech, jejichž styl by se dal popsat slovy ,,oranžová už nás nebaví, chceme aspoň černé rukávy'
12:58 Rozhodčí právě píská faul Slušovic protože ,,ten hráč tam měl nohy'...příště prosíme všechny hráče, aby hráli bez nohou
12:15 GÓL SFK Kozel Počenice B! 1:4
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #10 Miroslav Michajlovič, asistoval #56 Karel Mikulenka (1:4)
12:15 Michajlovič gólem dokázal, že Počenice B hrají nejlépe když Dvorský nehraje
11:36 Vyloučen hráč #89 Petr Dvorský družstva SFK Kozel Počenice B na 2 minuty za špatné střídání
11:36 Dvorský nevydržel svůj přehec a vyběhl na hřiště dřív než měl
07:29 Bednařík ohrožuje zapisovatele tohoto zápasu
06:16 GÓL FBC Slušovice! 1:3
Branku družstva FBC Slušovice vstřelil #14 Lukáš Mrňka, asistoval #87 Pavel Gerža (1:3)
05:41 GÓL SFK Kozel Počenice B! 0:3
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #28 Tomáš Bednařík, asistoval #44 Jakub Dočkal (0:3)
05:41 Bednařík nemilosrdně propálil vše, co mu stálo v cestě
05:28 Pořadatel Kozlíček právě oznámil, že se celý turnaj zatím odehrál jen s jedním míček. Proto jsme se rozhodli označit tento turnaj za nízkonákladový
04:30 Dvorský ohodnotil svou klíčku jako naivní a my musíme souhlasit
03:55 Na Mikulenkův pokyn ,,borci zpátky jeden' nikdo nezareagoval, nejspíš nejsou hráči zvyklí na oslovení borci
03:31 GÓL SFK Kozel Počenice B! 0:2
03:31 Hajkr využil zmatku před bránou soupeře a uklidil míček do poloodkryté brány
02:20 GÓL SFK Kozel Počenice B! 0:1
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil #44 Jakub Dočkal bez asistence (0:1)
02:20 Dočkal poprvé po třech letech vystřelil
02:10 Oproti předešlému zápasu, ve kterém hrály Počenice C, se Morkovická hala značně vylidnila, z čehož jde jasně vidět, který tým je oblíbenější
01:42 Po zvolání vedoucího Michajloviče,,Honzo pojď' Honza Hajkr nešel, ale jen přihrál
01:07 Bednařík se právě vyskytuje na jeho nejoblíbenějším místě, tedy za bránou
00:31 Hráč Slušovic si poprvé stěžuje na výkon rozhodčích
00:00 Zápas začíná za stavu 0:0