0

2

3.

FbC Panthers Pohořelice - T.J. Sokol Břeclav 1:2pn
branky: 35. Tibor Pecha - 10. Petr Hübl, N Petr Hübl; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Brabač ? - Daniel Kříčka ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #17 Jakub Uher a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Panthers Pohořelice hráč #8 Aleš Haman , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #28 Vít Kolář , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Panthers Pohořelice hráč #13 Tibor Pecha , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #8 Petr Hübl a vstřelil rozhodující gól (1:2).
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 Ukončení 3. části
34:46 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 1:1
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #13 Tibor Pecha, asistoval #11 Martin Mlýnek (1:1)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
13:54 Vyloučen hráč #14 Marek Myslík družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za špatné střídání
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:19 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 0:1
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #8 Petr Hübl, asistoval #17 Jakub Uher (0:1)