• 39 38:00
    2
    Tomáš OTT

FbC Panthers Pohořelice - FBC Dragons B 9:3
branky: 10. Jakub Vacek, 12. Tibor Pecha, 15. Martin Mlýnek, 21. Vojtěch Haleš, 21. Tomáš Skoupý, 21. Tomáš Skoupý, 30. Tibor Pecha, 36. Nicolas Vicente Marquez, 36. Martin Mlýnek - 17. Radovan Zelinka, 34. Kryštof Lažek, 38. Jan Goliáš; rozhodčí: Vladislav Tuček - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Petr Brabač ? - Filip Jelínek ?, Marek Šivel ?; po třetinách: 2:0, 4:1, 3:2
39:00 Ukončení 3. části
38:00 Vyloučen hráč #36 Tomáš Ott družstva FBC Dragons B na 2 minuty za špatné střídání
37:16 GÓL FBC Dragons B! 8:3
Branku družstva FBC Dragons B vstřelil #87 Jan Goliáš, asistoval #88 Radovan Zelinka (8:3)
35:17 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 8:2
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #11 Martin Mlýnek, asistoval #13 Tibor Pecha (8:2)
35:09 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 7:2
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #10 Nicolas Vicente Marquez, asistoval #50 Vojtěch Haleš (7:2)
33:16 GÓL FBC Dragons B! 6:2
Branku družstva FBC Dragons B vstřelil #5 Kryštof Lažek, asistoval #34 Adam Škodík (6:2)
29:09 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 6:1
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #13 Tibor Pecha, asistoval #8 Aleš Haman (6:1)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Střely ve 2. části: 5:2
26:00 Ukončení 2. části
24:52 Vyloučen hráč #89 Vratislav Svoboda družstva FBC Dragons B na 2 minuty za hrubost
20:55 Timeout FBC Dragons B
20:55 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 5:1
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #61 Tomáš Skoupý, asistoval #41 Jakub Hanák (5:1)
20:55 Střídání brankáře. Nový brankář #97 Marek Šivel družstva FBC Dragons B
20:15 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 4:1
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #50 Vojtěch Haleš, asistoval #10 Nicolas Vicente Marquez (4:1)
20:15 Těsně po návratu Škodíka z trestné lavice přichází gol Pohořelic
19:50 Druhá přesilovka Pohořelic přinesla samostatný únik Kyjova, který zneškodnil brankář Pohořelic
18:11 Vyloučen hráč #34 Adam Škodík družstva FBC Dragons B na 2 minuty za sekání
18:11 Škodík naložil soupeři řádnou kyjovskou sekanou a jde si na 2 minuty odpočinout
17:24 Chaotický florbal ve vysokém tempu nadále pokračuje
16:08 GÓL FBC Dragons B! 3:1
Branku družstva FBC Dragons B vstřelil #88 Radovan Zelinka, asistoval #27 Jakub Kůřil (3:1)
16:08 Radovan Zelinka i ve svém druhém dnešním zápase přidává naprostou bombu pod břevno
14:11 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 3:0
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #11 Martin Mlýnek, asistoval #8 Aleš Haman (3:0)
14:11 Mlýnek seřídil mířidla a trefuje kyjovskou bránu
13:01 Úvodní buly pro Dragons
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 7:6
13:00 Ukončení 1. části
13:00 Konec první třetiny bojovného zápasu, s výsledkem jsou více spokojeni pohořeličtí.
12:11 Mlýnek střelou opět nad, tektokrát již jen o metr
11:01 Golman Pohořelic byl ošetřen a krátce poté jeho tým střílí druhý gol
11:00 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 2:0
10:33 Nepříjemná situace u branky Panthers, gólmanovi teče krev z ruky.
09:37 Pohořelice proměňují svou první přesilovku po střele do odkryté brány
09:28 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 1:0
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #42 Jakub Vacek, asistoval #10 Nicolas Vicente Marquez (1:0)
08:57 Vyloučen hráč #33 Samuel Schovánek družstva FBC Dragons B na 2 minuty za sekání
08:41 Po napadání Dragons mířil ve velké šanci Kůřil vedle
06:52 Mlýnek střelou mířil do brány, trefil strop kyjovské haly
04:44 Zatím ani jedna přesilovka nepřinesla výraznější šance, pozorujeme bojovný florbal z obou stran
02:50 Dragons dostávají k dispozici druhou přesilovou hru, míček získali až po chvíli urputného boje
02:49 Vyloučen hráč #68 Jiří Veskerna družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:31 Výborné zákroky golmanů na obou stranách
01:15 Přesilovka Dragons zatím přináší zběsilý florbal na obě strany.
00:13 Vyloučen hráč #3 Martin Procházka družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za sekání