• 39 38:49
    2
    Petr HÜBL

FbC Panthers Pohořelice - T.J. Sokol Břeclav 4:5
branky: 10. Aleš Haman, 12. Tomáš Skoupý, 14. Nicolas Vicente Marquez, 37. Nicolas Vicente Marquez - 1. Petr Hübl, 6. Jakub Uher, 6. Filip Vlašic, 8. Jakub Uher, 23. Petr Hübl; rozhodčí: Martin Kozáček - Radek Šafář; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Brabač ? - Lukáš Vilda ?; po třetinách: 2:4, 1:1, 1:0
39:00 Ukončení 3. části
38:49 Vyloučen hráč #8 Petr Hübl družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:35 Vyloučen hráč #23 Aleš Řehoř družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za sekání
36:32 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 4:5
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #10 Nicolas Vicente Marquez bez asistence (4:5)
33:13 Timeout FbC Panthers Pohořelice
30:53 Vyloučen hráč #44 Filip Konečný družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:51 Pecha se to snaží brát na sebe, netrefuje branku.
29:23 Panter 68 Nepříjemně došlápl na kotník, Vypadá ale v pořádku.
26:01 Buly pro Pohořelice.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:54 Pecha vyslal z půlky granát, Vilda však má míček v rukou.
22:34 Hráč číslo 8 dává krásný gól a uklidňuje svoje bojovníky.
22:30 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:5
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #8 Petr Hübl, asistoval #44 Filip Konečný (3:5)
22:05 Břeclavská lavička nebyla spokojená s přesilovkou. Mávání trenérů přivolalo dvě letadla.
21:20 Panteři tlačí v oslabení.
20:05 Přísné vyloučení. Hráč se po souboji zapojil do hry při zvedání ze země.
20:00 Vyloučen hráč #41 Jakub Hanák družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za hra bez florbalky
19:27 Pecha na kolenou po souboji.
18:00 Kdo dnes sleduje pouze online, může litovat, přichází o skvělou atmosféru a zápas.
16:38 Nádherný zákrok Golmana Pohořelic.
15:46 Vilda drží svůj tým ve vedení.
15:25 To stejné i na druhé straně.
15:15 Spálená šance Břeclavi.
13:56 Je tu neuvěřitelných 76 diváků. Děkujeme!
13:51 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 3:4
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Úvodní vhazování pro Břeclav.
13:00 Ukončení 1. části
12:34 Skvělý zákrok golmana Břeclavi.
11:55 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 2:4
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #61 Tomáš Skoupý, asistoval #10 Nicolas Vicente Marquez (2:4)
11:53 Zápas se hraje opravdu se vysokém tempu.
09:46 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 1:4
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #8 Aleš Haman, asistoval #11 Martin Mlýnek (1:4)
07:26 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 0:4
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #17 Jakub Uher, asistoval #8 Petr Hübl (0:4)
05:12 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 0:3
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #11 Filip Vlašic, asistoval #4 Robert Machovský (0:3)
05:05 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 0:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #17 Jakub Uher, asistoval #28 Vít Kolář (0:2)
00:24 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 0:1