3:4
    Tibor PECHA
    (Mlýnek)

Aligators ReActive D - FbC Panthers Pohořelice 3:4
branky: 20. Jan Oliva, 33. Robin Čejka, 39. Dominik Král - 22. Martin Mlýnek, 25. Martin Procházka, 27. Tibor Pecha, 39. Tibor Pecha; rozhodčí: Dan Lošťák - Filip Gotschim; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Javůrek ? - Petr Brabač ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 2:2
39:00 Střely ve 3. části: 10:10
39:00 Ukončení 3. části
38:35 Neskutečné scenérie jsou dnes k vidění v Pohořelicích.
38:34 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 3:4
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #13 Tibor Pecha, asistoval #11 Martin Mlýnek (3:4)
38:25 Timeout FbC Panthers Pohořelice
38:25 GÓL Aligators ReActive D! 3:3
Branku družstva Aligators ReActive D vstřelil #88 Dominik Král, asistoval #53 Robin Čejka (3:3)
37:20 Brabač musel do akce dvakrát po sobě.
37:05 Timeout Aligators ReActive D
35:35 Vackova střela zaduněla v betonech Javůrka.
33:21 Kde je balon kde je balon?? Má ho Brabač.
32:12 Velká minela v obraně Panthers a Aligators toho využívají na jedničku.
32:11 GÓL Aligators ReActive D! 2:3
Branku družstva Aligators ReActive D vstřelil #53 Robin Čejka, asistoval #88 Dominik Král (2:3)
31:48 Mlýnkova střela vysoko nad.
29:03 Nádherná akce Aligators, ale Brabač předvedl teatrální zákrok nohama.
28:23 Hanák blokuje.
26:47 Pecha prostřelil Javůrka na vzdálenější tyč.
26:46 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 1:3
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #13 Tibor Pecha bez asistence (1:3)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Střely ve 2. části: 4:12
26:00 Ukončení 2. části
25:51 Vyloučen hráč #81 Ondřej Bábíček družstva Aligators ReActive D na 2 minuty za nesportovní chování
25:02 Vyloučen hráč #48 Jan Oliva družstva Aligators ReActive D na 2 minuty za hrubost
25:02 Solidní divočina.
24:30 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 1:2
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #3 Martin Procházka, asistoval #41 Jakub Hanák (1:2)
22:47 Brabač hrdinně likvidoval samostatný únik.
21:18 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 1:1
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #11 Martin Mlýnek, asistoval #13 Tibor Pecha (1:1)
21:11 Olivův lob zastaven Brabačem.
19:24 Čejkova "saucer pass" a tropičtí plazi vedou 1:0.
19:23 GÓL Aligators ReActive D! 1:0
Branku družstva Aligators ReActive D vstřelil #48 Jan Oliva, asistoval #53 Robin Čejka (1:0)
17:30 Procházka s Čejkou na trestné, dostali tzv matching minors za jejich hrubé chování.
16:56 Vyloučen hráč #3 Martin Procházka družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za hrubost
16:56 Vyloučen hráč #53 Robin Čejka družstva Aligators ReActive D na 2 minuty za hrubost
16:54 Mlýnek zpátky na hřišti
15:31 Čejka poslal svou střelu nejspíš až za oceán.
14:51 Vyloučen hráč #11 Martin Mlýnek družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za bránění ve hře
14:24 I Haleš se teď vyznamenal skvělou obrannou činností.
13:40 Klíčový blok Procházky.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 11:8
13:00 Ukončení 1. části
11:47 Vicenteho střela z otočky nebyla moc důrazná, hráč totiž už neměl moc hybnosti.
10:31 Brankář Aligators sice svým postavením připomíná spíše házenkářského brankáře, ale jelikož ještě nedostal gól, tak mu to asi funguje.
09:27 Šílenství v Brabačově brankovišti nakonec domácí ustáli.
08:57 Bílý plast skončil v bráně, avšak rozhodčí tuto trefu Aligators neuznávají.
08:12 Záludný Bábíček mířil rafinovaně na bližší tyč, jenže Brabač to tam měl ucpané.
07:12 Aligators kombinují po trojúhelníkové šabloně, závětečná nahrávka však neměla ani směr ani razanci.
06:37 Haleš poslal přízemní projektil.
06:02 Začíná se nám tu přitvrzovat.
05:15 Španělskému forvardovi v barvách Pohřelic Vicentemu Marquézovi sjel balonek z čepele.
03:55 Hodný Procházka odevzdal soupeři balon.
02:51 Panthers odehráli celé střídání nastěhovaní v útočném pásmu.
01:50 Vicente rýsoval kolmici Skoupému, ten ji neadresoval.
00:37 Panthers začínají dost aktivně.