3:8
    Jakub UHER
    (Martinka)

FBC Dragons B - T.J. Sokol Břeclav 4:8
branky: 13. Kryštof Lažek, 14. Zdeněk Benada, 26. Kryštof Lažek, 35. Maarten Přikryl - 5. Martin Furiš, 17. Vít Kolář, 19. Jakub Uher, 26. Šimon Havel, 27. Roman Martinka, 32. Marek Myslík, 33. Vít Kolář, 35. Jakub Uher; rozhodčí: Pavel Rochovanský - Robin Hromeček; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Slabý ? - Ondřej Matulík ?; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:4
39:00 Ukončení 3. části
39:00 Kyjov držel krok pouze první dvě třetiny, Břeclav následně gólově i herně odskočila. Kyjovjáci se pokusí vybojovat body v dalším zápase, který začíná ve 13:15, přijde domácí podpořit, potřebují vaši podporu.
36:00 Břeclav má pohodový náskok a kontroluje zápas.
34:53 Timeout FBC Dragons B
34:53 GÓL FBC Dragons B! 4:8
Branku družstva FBC Dragons B vstřelil #93 Maarten Přikryl, asistoval #25 Zdeněk Benada (4:8)
34:41 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:8
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #71 Jakub Uher, asistoval #39 Roman Martinka (3:8)
33:15 Jakob Peter Schneider motal hráče za brankou a poslal zajímavou přihrávku na Kůřila, střela však nepřišla.
32:27 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:7
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #28 Vít Kolář, asistoval #71 Jakub Uher (3:7)
31:09 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:6
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #14 Marek Myslík, asistoval #9 Martin Furiš (3:6)
31:04 Shaggy zblokoval střelu a šel střídat, po chvíli však Draci znovu inkasují.
29:59 Slabý se vydal na neohrožený výpad před branku a takticky vykopnul míček břeclavskému hráči.
28:30 Maarter zkusil střelu, golman vyrazil.
27:00 Vyloučen hráč #14 Marek Myslík družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za hrubost
26:39 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:5
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #39 Roman Martinka, asistoval #71 Jakub Uher (3:5)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:56 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:4
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #13 Šimon Havel, asistoval #9 Martin Furiš (3:4)
25:36 Forehand-backhand, pojď sem, kam jdeš, Kin Lažek zkóruje z nájezdu.
25:35 GÓL FBC Dragons B! 3:3
Branku družstva FBC Dragons B vstřelil #5 Kryštof Lažek z trestného střílení (3:3)
24:10 Nepříjemná situace po protiútoku Břeclavi, golman Slabý i břeclavský útočních zústali po střetu ležet, naštěstí bez větších následků. Slabý ušetřen náplastí.
21:59 Jelínek zkoušel backhand, je z toho standardka v rohu.
20:29 Navrátilec do sestavy domácích Adam Škodík dobrým obraným zákrokem zastavil břeclavský útok.
18:15 Břeclav po dobré úročné hře otáčí skóre zápasu.
18:14 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 2:3
16:42 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 2:2
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #28 Vít Kolář, asistoval #83 Martin Vrzal (2:2)
15:55 Lažek jako nejhlučnější hráč na hřišti klasicky všechny baví svými poznámkami.
13:21 GÓL FBC Dragons B! 2:1
Branku družstva FBC Dragons B vstřelil #25 Zdeněk Benada, asistoval #5 Kryštof Lažek (2:1)
13:21 Zdeněk Benada zakončoval z práve strany a rozvlnil brankovou síť
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:30 GÓL FBC Dragons B! 1:1
Branku družstva FBC Dragons B vstřelil #5 Kryštof Lažek, asistoval #23 Roman Harca (1:1)
11:29 Standardní situaci v rohu obraného pásma Břeclavi rozehrával Kryštof Lažek, ale byl z toho jen protiútok Břeclavi, který uhasil Maarten Přikryl.
10:22 Filip Jelínek ukázal, že kromě chytání zvládne umění florbalu i z jiné pozice, dnes nastupuje v prvním útoku.
08:48 Nyní vidíme na hřišti mnoho nepřesností v podání obou týmů.
07:32 Břeclav zamkla Kyjov v jeho obraném pásmu.
06:28 Pěkný zákrok golmana Slabého.
06:01 Roman Harca se pěkně uvolnil na středu, ale místo míčku poslal do branky sebe.
04:36 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 0:1
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #9 Martin Furiš bez asistence (0:1)
03:36 Nyní se Břeclav osvobozuje vyhozením na soupeřovu půlku
03:02 Kyjov má přesilovou hru, pěknou střelu vyslal Jakub Kůřil, golman vyrazil helmou.
02:05 Vyloučen hráč #28 Vít Kolář družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za blokování florbalky
01:37 Nyní se trkává i Břeclav.
00:47 Dragons jsou ze začátku aktivnější, ale stále nepřišla střela na branku.
00:01 Utkání bylo zahájeno.
00:00 Krasné sobotoní ráno, zdravíme všechny přízvivce florbalu!  Dnes je před námi turnaj jihomoravského přeboru mužů. Domácí Dragons nechtějí nechat nic náhodě a už započali svou rozcvičku - jejich tempo je vražedné. Sokol Břeclav se stále ještě takticky připravuje v šatně, uvidíme s jakou taktikou vyjdou ven. Začínáme v 9:00!