10:6
    Patrik VÍCH
    (Harca)

TJ Sokol Lanžhot - FBC Dragons B 10:6
branky: 1. Jan Trlica, 5. Lukáš Masařík, 9. Jan Trlica, 15. Petr Gál, 20. Marián Poláček, 23. Přemysl Kořínek, 26. Jan Trlica, 33. Přemysl Kořínek, 35. Jan Trlica, 35. Petr Gál - 8. Zdeněk Benada, 12. Patrik Vích, 21. Jan Goliáš, 32. Přemysl Kořínek, 34. Jakub Kůřil, 37. Patrik Vích; rozhodčí: Jakub Lejček - Jakub Fabrika; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Babič ? - Michael Hunkař ?; po třetinách: 3:2, 4:1, 3:3
39:00 Ukončení 3. části
36:18 GÓL FBC Dragons B! 10:6
Branku družstva FBC Dragons B vstřelil #11 Patrik Vích, asistoval #23 Roman Harca (10:6)
34:55 Vyloučen hráč #39 Petr Lesko družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za hrubost
34:46 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 10:5
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #9 Petr Gál, asistoval #2 Přemysl Kořínek (10:5)
34:03 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 9:5
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #8 Jan Trlica, asistoval #9 Petr Gál (9:5)
33:54 GÓL FBC Dragons B! 8:5
Branku družstva FBC Dragons B vstřelil #27 Jakub Kůřil, asistoval #11 Patrik Vích (8:5)
32:19 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #2 Přemysl Kořínek, asistoval #9 Petr Gál (8:4)
31:30 GÓL FBC Dragons B! 7:4
Vlastní branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #2 Přemysl Kořínek (7:4)
31:30 Skrumáž před brankou Lanžhotu, vyústila v gól Kyjova.
29:50 Normální faul vyvolal menší potyčku před střídačkou dragons.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:41 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 7:3
22:48 Povedená standartka vedla k dalšímu gólu Lanžhota.
22:32 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #2 Přemysl Kořínek, asistoval #8 Jan Trlica (6:3)
21:40 Maarten načepoval před bránu Kůřilovi a ten jen uklidil do prázdné.
20:27 GÓL FBC Dragons B! 5:3
Branku družstva FBC Dragons B vstřelil #87 Jan Goliáš, asistoval #27 Jakub Kůřil (5:3)
19:33 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 5:2
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #17 Marián Poláček, asistoval #2 Přemysl Kořínek (5:2)
19:33 Roman Harca nechal Hunkaře na holičkách a Marián zakončuje do odkryté brány.
18:20 Hráč číslo 8 rozvlnil Hunkařove břevno.
14:50 Petr Gál střílí domácímu gólmanu pod ruku a navyšuje náskok.
14:24 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #9 Petr Gál, asistoval #69 Jaroslav Poláček (4:2)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:59 GÓL FBC Dragons B! 3:2
Branku družstva FBC Dragons B vstřelil #11 Patrik Vích, asistoval #27 Jakub Kůřil (3:2)
11:25 Jan Goliáš strílí ze slotu, ale přestřeluje bránu.
08:42 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #8 Jan Trlica, asistoval #2 Přemysl Kořínek (3:1)
08:00 Zdenek Benada vymetl šibenici na bližší tičce a je to pouze 1 gólový náskok.
07:59 GÓL FBC Dragons B! 2:1
Branku družstva FBC Dragons B vstřelil #25 Zdeněk Benada, asistoval #87 Jan Goliáš (2:1)
05:51 Tomáš Slabý ubránil přečíslení 2 na jednoho a posílá míček do útoku.
04:37 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #19 Lukáš Masařík bez asistence (2:0)
03:30 Peter "Šhaghy" Schneider měl dvě tutové příležitosti, ani jednu neproměnil.
00:59 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #8 Jan Trlica bez asistence (1:0)
00:59 Míša Hunkař byl překvapen první střelou a balónek mu vymetl šibenici.