5:6
    Pavel PELIKÁN
    (Vaculík)

SHOOTERS BETA STARS B - VSK MZLU Brno 5:6
branky: 24. Vojtěch Koudelka, 32. David Bureš, 35. Bernard Smékal, 36. Vojtěch Koudelka, 38. Bernard Smékal - 1. Andrej Tomášik, 4. Michal Špičák, 9. Michal Špičák, 13. Jan Vaculík, 36. Michal Špičák, 39. Pavel Pelikán; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Filip Balla ? - Libor Mladý ?; po třetinách: 0:4, 1:0, 4:2
39:00 Ukončení 3. části
38:59 GÓL VSK MZLU Brno! 5:6
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #15 Pavel Pelikán, asistoval #2 Jan Vaculík (5:6)
38:59 No to snad ne
38:56 Vyloučen hráč #69 Ondřej Porwisz družstva SHOOTERS BETA STARS B na 2 minuty za bránění ve hře
37:11 GÓL SHOOTERS BETA STARS B! 5:5
Branku družstva SHOOTERS BETA STARS B vstřelil #22 Bernard Smékal, asistoval #10 Vojtěch Koudelka (5:5)
37:11 Koudelka po přihrávce na gol zapomíná jaké nosí číslo, každopádně tu máme vyrovnaný stav a Shooters tak dotahují nezdařenou první třetinu
35:48 GÓL SHOOTERS BETA STARS B! 4:5
Branku družstva SHOOTERS BETA STARS B vstřelil #10 Vojtěch Koudelka bez asistence (4:5)
35:43 GÓL VSK MZLU Brno! 3:5
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #95 Michal Špičák, asistoval #37 Josef Květon (3:5)
34:24 GÓL SHOOTERS BETA STARS B! 3:4
Branku družstva SHOOTERS BETA STARS B vstřelil #22 Bernard Smékal bez asistence (3:4)
34:24 Smékal snižuje na rozdíl jedné branky a my doufáme že začne show
32:40 Vaculík úplně zbytečně dohrává Ballu který už nějakou chvíli držel míček
31:03 GÓL SHOOTERS BETA STARS B! 2:4
Branku družstva SHOOTERS BETA STARS B vstřelil #17 David Bureš, asistoval #33 Jakub Skopal (2:4)
31:03 Skopal proletěl celé hriště a před bránou našel volného Bureše který trefuje
12:00 GÓL VSK MZLU Brno! 0:4
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #2 Jan Vaculík, asistoval #33 Andrej Tomášik (0:4)
10:01 Koudelka pouze do hrudi bránkáře
08:58 Buchta zachraňuje dobrým blokem
08:44 GÓL VSK MZLU Brno! 0:3
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #95 Michal Špičák, asistoval #33 Andrej Tomášik (0:3)
00:55 GÓL VSK MZLU Brno! 0:1
Branku družstva VSK MZLU Brno vstřelil #33 Andrej Tomášik, asistoval #95 Michal Špičák (0:1)