5:1
    Jindřich MAYER
    (Repko)

VSK VUT Florec Brno - SHOOTERS BETA STARS B 5:1
branky: 22. Michal Repko, 26. Michal Repko, 28. Michal Repko, 30. Tomáš Hofrichter, 38. Jindřich Mayer - 27. Ondřej Vývoda; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Marek Loskot; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Pavel Koukal ? - David Hrubeš ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 3:1
39:00 Ukončení 3. části
38:57 Buchta ještě zkusil kosmeticky upravit skore no nic z toho není
37:51 GÓL VSK VUT Florec Brno! 5:1
Branku družstva VSK VUT Florec Brno vstřelil #20 Jindřich Mayer, asistoval #77 Michal Repko (5:1)
37:51 Mayer s velkým štěstím prostřelil, na štěstí se ale nehraje takže 1:5
35:30 Filip dobře zastavil útok Florecu a našel volného Vývodu, ten ale nabídku na druhý gol odmíta
34:25 Buchtova střela teď pouze do ramene brankáře Florecu
32:23 Tvrdá střela Buchty končí v házenkářské bráně za mantinely, ostatně jako většina střel Shooters
30:45 Válkova střela končí v rohu hřiště
29:38 GÓL VSK VUT Florec Brno! 4:1
Branku družstva VSK VUT Florec Brno vstřelil #22 Tomáš Hofrichter, asistoval #77 Michal Repko (4:1)
29:01 Vyloučen hráč #33 Jakub Skopal družstva SHOOTERS BETA STARS B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:01 Za mě přihraný pád vynáší Florecu přesilovou hru
28:31 Ani Balla ani Koudelka teď netrefili volný míček na středu hřiště, tohle bylo smutné z pohledu diváka
27:02 GÓL VSK VUT Florec Brno! 3:1
Branku družstva VSK VUT Florec Brno vstřelil #77 Michal Repko, asistoval #91 Denis Ligas (3:1)
27:02 Repko posílá Shooters rychlou odpověď na gol Vývody
26:11 GÓL SHOOTERS BETA STARS B! 2:1
Branku družstva SHOOTERS BETA STARS B vstřelil #39 Ondřej Vývoda, asistoval #33 Jakub Skopal (2:1)
26:11 Skopal dobře získal míček kterým pak našel volného Vývodu a ten střílí přesně k tyči
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:52 GÓL VSK VUT Florec Brno! 2:0
Branku družstva VSK VUT Florec Brno vstřelil #77 Michal Repko, asistoval #28 Martin Mošat (2:0)
25:52 Tvrdá rána Repka která trestá další zbytečné vyloučení Bureše
25:43 Vyloučen hráč #17 David Bureš družstva SHOOTERS BETA STARS B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:53 Smékal dobře zkusil z půlky, bohužel pro něj brankář Florecu střelu dobře viděl
22:57 Vyloučen hráč #17 David Bureš družstva SHOOTERS BETA STARS B na 2 minuty za hrubost
22:57 Vyloučen hráč #18 Filip Vrba družstva VSK VUT Florec Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:57 Vrba nejdřív sundal Skopala a poté se do toho vložil Bureš který je svým gestem odměněn dvouminutovým odpočinkem na trestné lavici
22:45 Hrubeš kryje další nebezpečnou střelu Florecu
21:41 GÓL VSK VUT Florec Brno! 1:0
21:41 Repko z pravého mantinelu trefuje přesně na bližší tyč a vidíme první gol
20:30 Porwisz se projel až do branky Shooters hned poté Hrubeš pokryl obtočení kolem branky, zajímavý play kluci
19:59 Válek těžce promáchnul
18:40 Koudelka vyslal nenápadný bekhend na branku Florecu, stále 0:0
16:40 Repko na malém brankovišti promáchl cross, Shooters z toho vytěžili nebezpečný protiútok který končí v předbrankovém prostoru
15:55 Porwisz zatím bezchybně blokuje všechny kombinační pokusy Florecu
15:30 Osamocenému Ballovi teď proklouzl míček mezi nohama
13:49 Buchta dobře rozběhl útok ale jak to tak bývá první hráč florecu blokuje jeho střelecký pokus
13:01 První třetina nám gol nepřinesla tak doufám že o pauze šli kluci do sebe
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:15 Skopal si teď z hráčů udělal kužely ale ke golu to nevedlo
12:02 Kde jsou goly???
10:25 Vývoda překazil rozehrávku Florecu ale míček si moc dlouho neužil
09:15 Koudelka si dobře zpracoval míček ale jeho střela ze vzduchu nebyla umístěna do sítě
07:37 Bureš obstál v tvrdém souboji a odměnou je mu získaný míček
07:13 Koudelka nám bourá mantinely
06:53 Florec teď více nebezpečný
04:32 Dobrý blok Vývody
03:10 Balla na tento zápas opustil malé brankoviště a přišel potrápit Florec do jejich obraného pásma
01:10 Florec teď vyslal mnoho střel na bránu ale Hrubeš podržel svoje hvězdičky
00:24 První větší šanci hvězdiček zakončil Buchta střelou nad