8:3
    Lukáš VAŠÍNEK
    (Šmarda)

Hornets Brno ZŠ Horní C - VSK VUT Florec Brno 8:3
branky: 3. Lukáš Šmarda, 9. David Hlávka, 18. Ondřej Bartoška, 21. Lukáš Šmarda, 22. Ondřej Bartoška, 28. Ondřej Bartoška, 31. Ondřej Dobrovolný, 37. Lukáš Vašínek - 18. Jan Krobauer, 26. Martin Mošat, 32. Jan Pliska; rozhodčí: Bohumil Žlůva - Šimon Grega; vyloučení: 1 + Tomáš Macalík TDKU + 4:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kamil Zelený ? - Jan Mayer ?, Pavel Koukal ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 3:1
37:06 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Pavel Koukal družstva VSK VUT Florec Brno
36:08 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 8:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #87 Lukáš Šmarda (8:3)
31:09 GÓL VSK VUT Florec Brno! 7:3
Branku družstva VSK VUT Florec Brno vstřelil #38 Jan Pliska, asistoval #28 Martin Mošat (7:3)
30:05 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 7:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #14 Ondřej Dobrovolný, asistoval #11 Ondřej Bartoška (7:2)
27:41 Vyloučen hráč #12 Tomáš Macalík družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2+2 minuty za hrubost
27:41 Vyloučen hráč #12 Tomáš Macalík družstva Hornets Brno ZŠ Horní C do konce utkání
27:41 REDKAAAA
27:06 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 6:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #11 Ondřej Bartoška z trestného střílení (6:2)
26:32 Vyloučen hráč #16 Jan Krobauer družstva VSK VUT Florec Brno na 2 minuty za bránění ve hře
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:24 GÓL VSK VUT Florec Brno! 5:2
Branku družstva VSK VUT Florec Brno vstřelil #28 Martin Mošat, asistoval #16 Jan Krobauer (5:2)
24:27 Vyloučen hráč #4 Jakub Vašek družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za hra rukou
21:53 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 5:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #11 Ondřej Bartoška, asistoval #14 Ondřej Dobrovolný (5:1)
20:49 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #87 Lukáš Šmarda, asistoval #43 Lukáš Vašínek (4:1)
17:49 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 3:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #11 Ondřej Bartoška, asistoval #12 Tomáš Macalík (3:1)
17:23 GÓL VSK VUT Florec Brno! 2:1
Branku družstva VSK VUT Florec Brno vstřelil #16 Jan Krobauer, asistoval #77 Denis Ligas (2:1)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
08:42 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #32 David Hlávka, asistoval #43 Lukáš Vašínek (2:0)
02:33 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 1:0