Marek KOUDELKA
  • 38 37:25
    Ivanovice

SK Florbal Grušáci Sivice - FBC Sokol Ivanovice na Hané B 5:4
branky: 9. Adam Pleva, 12. Adam Pleva, 23. Ondřej Dědeček, 26. Ondřej Dědeček, 36. Adam Pleva - 6. Jan Kouba, 9. Michal Jazejček, 11. Jakub Ondrák, 27. Jakub Ondrák; rozhodčí: Šimon Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Nedorostek ? - Michal Večeřa ?; po třetinách: 2:3, 2:0, 1:1
39:00 Ukončení 3. části
37:35 Vyloučen hráč #8 Marek Koudelka družstva SK Florbal Grušáci Sivice na 2 minuty za hrubost
37:25 Timeout FBC Sokol Ivanovice na Hané B
35:13 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 5:4
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #3 Adam Pleva, asistoval #4 Adam Frýza (5:4)
26:15 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 4:4
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #88 Sebastián Badura (4:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:36 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 4:3
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #32 Ondřej Dědeček, asistoval #8 Marek Koudelka (4:3)
22:33 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 3:3
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #32 Ondřej Dědeček, asistoval #23 Matěj Kroča (3:3)
18:57 Vyloučen hráč #73 Jakub Ondrák družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B na 2 minuty za špatné střídání
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:01 Ondrák byl až příliš přesný a trefil pouze tyč
11:05 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 2:3
11:05 Krásna akce Grušáků do prázdné brány, už je to zase jenom o gól
10:00 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 1:3
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #73 Jakub Ondrák, asistoval #68 David Kramoliš (1:3)
10:00 gól dává Moravská 88, spolupráce z této adresy se konečně ukázala i na hřišti
09:43 Ondrák zatím není ve své kůži, zranění bradavek ze včerejší amaterské ligy se na něm zjevně projevuje
08:51 GÓL SK Florbal Grušáci Sivice! 1:2
Branku družstva SK Florbal Grušáci Sivice vstřelil #3 Adam Pleva, asistoval #7 Martin Tampa (1:2)
08:51 Dvoubrankové vedení Ivanovicím dlouho nevydrželo, Grušáci mají svůj první zápich
08:37 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 0:2
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #17 Michal Jazejček, asistoval #44 Aleš Tvrdý (0:2)
08:37 Tvrdý našel Jazejčka, který se z výběhu nemýlil
07:48 Dámy a pánové historický okamžik David Hedvík se objevuje na hřišti a oba diváky to zvedlo ze sedaček
06:22 Ondrák to musí brát na sebe spoluhráči mu dnes moc nepomáhají
05:13 GÓL FBC Sokol Ivanovice na Hané B! 0:1
Branku družstva FBC Sokol Ivanovice na Hané B vstřelil #3 Jan Kouba, asistoval #44 Aleš Tvrdý (0:1)
05:13 Jan Kouba střílí ostrými, před bránou jej nikdo neodstáví a Tvrdý to dobře vědel
03:34 Ondrák vyslal Baduru, ale ten netrefil ani Tatry z Popradského plesa
02:46 Kramoliš neskutečne kazí, takhle ne Davide.
01:01 Badura nemá komu, všichni stojí jako v Siluetu.
00:35 Kramoliš kličkuje, ale nic z toho
00:01 Buly pro Ivanovice !
00:00 Na hale jsou stále volná místa v hledišti, takže kdyby někdo na poslední chvíli chtěl měnit plány, přijďte k nám na halu !
00:00 Vítáme všechny diváky dnešního zápasu. Domácí ivanovický celek dnes vyzve Grušáky. Na domácí straně dnes chybí lídr kanadského bodování Tomáš Marčák, který raději zkouší své štěstí v pneuservisu. Zdravíme jej tímto do Tater. V zápase se ho pokusí nahradit ivanovický rekordman Jakub Ondrák, který bude mít po boku největší hrozbu Vážan Davida Kramoliše.