8:5
    Marek HRAZDÍRA
    (Langr)

Hornets Brno ZŠ Horní C - FBK Atlas Blansko B 8:5
branky: 2. Lukáš Šmarda, 4. Lukáš Vašínek, 12. Lukáš Šmarda, 17. Ondřej Bartoška, 17. David Hlávka, 26. Ondřej Bartoška, 30. Lukáš Vašínek, 37. Lukáš Šmarda - 2. Ondřej Koumar, 7. Richard Jeřábek, 17. Ondřej Langr, 29. Vojtěch Foret, 39. Marek Hrazdíra; rozhodčí: Filip Havlík - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Kamil Zelený ? - Michal Černošek ?; po třetinách: 3:2, 3:1, 2:2
39:00 Ukončení 3. části
38:03 GÓL FBK Atlas Blansko B! 8:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #26 Marek Hrazdíra, asistoval #27 Ondřej Langr (8:5)
36:52 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 8:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #87 Lukáš Šmarda bez asistence (8:4)
31:40 Vyloučen hráč #87 Lukáš Šmarda družstva Hornets Brno ZŠ Horní C na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:50 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 7:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #43 Lukáš Vašínek, asistoval #4 Jakub Vašek (7:4)
28:32 GÓL FBK Atlas Blansko B! 6:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #21 Vojtěch Foret, asistoval #98 Richard Jeřábek (6:4)
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:51 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 6:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #11 Ondřej Bartoška, asistoval #14 Ondřej Dobrovolný (6:3)
16:55 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 5:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #32 David Hlávka, asistoval #43 Lukáš Vašínek (5:3)
16:48 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #11 Ondřej Bartoška bez asistence (4:3)
16:10 GÓL FBK Atlas Blansko B! 3:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #27 Ondřej Langr, asistoval #26 Marek Hrazdíra (3:3)
13:53 Denis Muller jen těsně minul soupeřovu bránu o 6 metrů.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:49 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 3:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil #87 Lukáš Šmarda, asistoval #43 Lukáš Vašínek (3:2)
06:55 GÓL FBK Atlas Blansko B! 2:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #98 Richard Jeřábek, asistoval #21 Vojtěch Foret (2:2)
05:00 Hašan si připisuje první zákrok v utkání. První dva goly byly nechytatelné.
03:08 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 2:1
01:33 GÓL FBK Atlas Blansko B! 1:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko B vstřelil #53 Ondřej Koumar, asistoval #61 Denis Müller (1:1)
01:06 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní C! 1:0