• 45 44:27
    0:13
    (Šebesta)

FBK Atlas Blansko - Florbal Vsetín 0:13
branky: 2. Jan Legát, 10. Ondřej Pobořil, 12. Filip Mynář, 17. Filip Mynář, 18. Matěj Šebesta, 27. Matěj Šebesta, 28. Šimon Horák, 30. Adam Procházka, 33. Petr Chovančík, 34. Jan Legát, 37. Martin Kovář, 43. Adam Procházka, 45. Adam Procházka; rozhodčí: Dominik Papp - Marek Loskot; vyloučení: 1:2 + Filip Mynář OS; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Štěpán Chabiča ? - Matěj Loučka ?; po třetinách: 0:3, 0:5, 0:5
44:30 To je opravdu kruté pro domácí celek.
44:27 GÓL Florbal Vsetín! 0:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Adam Procházka, asistoval #18 Matěj Šebesta (0:13)
42:53 GÓL Florbal Vsetín! 0:12
42:01 Časoměřič Honza Opl dělá vtípky na stolku, haha.
39:27 Vyloučen hráč #32 Ondřej Pobořil družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
39:27 Vyloučen hráč #11 Adam Kovařík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
39:27 Neshodu názorů ukončují rozhodčí rážně, oba ven.
36:34 GÓL Florbal Vsetín! 0:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #77 Kryštof Poruba (0:11)
35:30 Holík prověřil pozornost vsetínského brankáře.
33:10 GÓL Florbal Vsetín! 0:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #16 Martin Kovář (0:10)
32:25 GÓL Florbal Vsetín! 0:9
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Petr Chovančík, asistoval #23 Jan Legát (0:9)
32:25 Nevyužitá přesilová hra byla potrestána devátou brnakou.
31:00 První minuta za námi, jedna gólová šance Polácha, jinak spíše kombinace okolo vsetínského bloku.
30:00 Vyloučen hráč #20 Filip Mynář družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nesportovní chování
30:00 Vyloučen hráč #20 Filip Mynář družstva Florbal Vsetín - osobní trest
29:59 Naprosto zbytečné vyloučení ze strany vsetínských.
29:21 GÓL Florbal Vsetín! 0:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Adam Procházka bez asistence (0:8)
27:38 GÓL Florbal Vsetín! 0:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #19 Šimon Horák, asistoval #23 Jan Legát (0:7)
26:48 GÓL Florbal Vsetín! 0:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Matěj Šebesta, asistoval #16 Martin Kovář (0:6)
25:55 Domácí lodivod Denis Müller mění sestavu a stahuje hru na dvě formace. Snad to přinese ovoce, trenére.
22:40 Obrázek hry je poměrně stejný. Blanenský tým se snaží vymyslet gólovou akci, vsetínští však po zisku míčku dokáží s klidem kombinovat.
18:57 Vsetínský procházka se ocitl na zemi, příčina? Vlastní spoluhráč ho nepříjemně trefil.
17:06 Nedůraz blanenských ve vlastním brankovišti a je z toho další gól. Je potřeba přitvrdit.
17:05 GÓL Florbal Vsetín! 0:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Matěj Šebesta, asistoval #17 Adam Procházka (0:5)
16:23 GÓL Florbal Vsetín! 0:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #20 Filip Mynář, asistoval #32 Ondřej Pobořil (0:4)
16:23 Mnoho odrazů v blanenském brankovišti vyvrcholilo v další branku v domácí síti.
14:32 Agilní Švarc dvakrát zakončil, bohužel vsetínský brankář byl pozorný.
11:50 GÓL Florbal Vsetín! 0:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #20 Filip Mynář, asistoval #77 Kryštof Poruba (0:3)
11:50 Chabiča nejdříve skvěle vyrazil míček maskou, z následné rozehry však Vsetín vsítil třetí brnaku.
10:20 Aktviní druhá formace blanenských nepouští hosty k míčku.
09:12 Vsetín přetavil svoji převahu do dalšího gólu.
09:11 GÓL Florbal Vsetín! 0:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #32 Ondřej Pobořil, asistoval #20 Filip Mynář (0:2)
05:10 Blanenský protiútok nezakončil Jeřábek brankou, následně opět Nečas skvěle vystihl průnikovou nahrávku hostů a uklidnil hru.
04:22 Téměř jistému gólu zabránil Nečas skvělým blokem.
01:55 Langr skvěle vyvezl míček, předložil do brankové situace, bohužel míček jeho spoluhráči v poslední chvíli uskočil.
01:09 GÓL Florbal Vsetín! 0:1
01:05 První vážnější ohrožení blanenské brány a je z toho první branka utkání.
00:15 Úvodní buly pro hosty ze Vsetína. Ti se také snaží vymyslet první útočnou akci.
00:00 Krásné sobotní dopoledne všem příznivcům blanenského a mládežnického florbalu! Doufáme, že Vás bude bavit dnešní online přenos stejně jako nás zápas přímo v hale.