1

2

3.

FBC Dragons - Aligators U19 4:5pn
branky: 22. Samuel Zloch, 30. Vratislav Svoboda, 38. Vratislav Svoboda, 40. Zdeněk Provazník - 25. Jakub Umlášek, 28. Jakub Umlášek, 36. Jakub Umlášek, 42. Šimon Grega, N Adam Zouhar; rozhodčí: Filip Havlík - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 4 + Adam Kašpárek OS:4; využití: 1:2; diváků: 24; zásahy brankářů: Filip Jelínek ? - Zdeněk Korec ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U19 hráč #11 Adam Zouhar a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #23 Roman Harca , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U19 hráč #97 David Španěl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #14 Ondřej Navrátil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U19 hráč #59 Jiří Horák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #6 Zdeněk Provazník a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:18 GÓL Aligators U19! 4:4
Branku družstva Aligators U19 vstřelil #23 Šimon Grega, asistoval #75 Jakub Umlášek (4:4)
40:56 Vyloučen hráč #34 Tobiáš Křivánek družstva FBC Dragons na 2 minuty za sekání
39:46 GÓL FBC Dragons! 4:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník, asistoval #14 Ondřej Navrátil (4:3)
39:26 Vyloučen hráč #11 Adam Zouhar družstva Aligators U19 na 2 minuty za nesportovní chování
39:26 Vyloučen hráč #30 Vratislav Svoboda družstva FBC Dragons na 2 minuty za držení
38:17 Timeout FBC Dragons
38:17 Vyloučen hráč #12 Šimon Horák družstva Aligators U19 na 2 minuty za sekání
37:45 Trestné střílení družstva Aligators U19 neproměnil #23 Šimon Grega.
37:25 GÓL FBC Dragons! 3:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #30 Vratislav Svoboda, asistoval #34 Tobiáš Křivánek (3:3)
35:18 GÓL Aligators U19! 2:3
Branku družstva Aligators U19 vstřelil #75 Jakub Umlášek, asistoval #11 Adam Zouhar (2:3)
32:30 Vyloučen hráč #2 Adam Kašpárek družstva FBC Dragons - osobní trest
32:30 Vyloučen hráč #2 Adam Kašpárek družstva FBC Dragons na 2 minuty za nesportovní chování
29:25 GÓL FBC Dragons! 2:2
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #30 Vratislav Svoboda, asistoval #14 Ondřej Navrátil (2:2)
27:51 GÓL Aligators U19! 1:2
Branku družstva Aligators U19 vstřelil #75 Jakub Umlášek bez asistence (1:2)
26:44 Vyloučen hráč #11 Adam Zouhar družstva Aligators U19 na 2 minuty za hrubost
24:13 GÓL Aligators U19! 1:1
Branku družstva Aligators U19 vstřelil #75 Jakub Umlášek, asistoval #59 Jiří Horák (1:1)
21:53 GÓL FBC Dragons! 1:0
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #31 Samuel Zloch bez asistence (1:0)
09:22 Vyloučen hráč #59 Jiří Horák družstva Aligators U19 na 2 minuty za sekání