1

2

3.

FBC GEPARDI BRNO - PANTHERS OTROKOVICE 4:5pn
branky: 6. Štěpán Dohnal, 8. Marek Dobrovolný, 22. Zdeněk Řehoř, 25. Marek Dobrovolný - 4. Jiří Kokeš, 13. Jiří Kokeš, 15. Jiří Kokeš, 30. Josef Novák, N Jiří Kokeš; rozhodčí: Daniel Valášek - Jan Ponížil; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Viktor Hladík ? - Tadeáš Trenz ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #95 Štěpán Novotný , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #24 Jiří Kokeš a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #91 Štěpán Dohnal a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #32 Adam Hittl , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #71 Michal Matýsek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva PANTHERS OTROKOVICE hráč #22 Vladislav Šeďa a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
29:04 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Novák, asistoval #69 Jakub Břečka (4:4)
24:59 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 4:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #44 Marek Dobrovolný, asistoval #84 Ondřej Boudný (4:3)
21:53 Vyloučen hráč #44 Marek Dobrovolný družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za sekání
21:19 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 3:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #77 Zdeněk Řehoř, asistoval #50 Tomáš Kuchař (3:3)
18:49 Vyloučen hráč #69 Jakub Břečka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost
14:26 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Jiří Kokeš, asistoval #32 Adam Hittl (2:3)
12:45 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Jiří Kokeš, asistoval #22 Vladislav Šeďa (2:2)
07:23 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:1
06:15 Vyloučen hráč #69 Jakub Břečka družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
05:25 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 1:1
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #91 Štěpán Dohnal, asistoval #71 Michal Matýsek (1:1)
03:22 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 0:1