• 38 37:31
    0:6
    (Matula)

FBK Atlas Blansko - FBC GEPARDI BRNO 0:6
branky: 8. Vít Štěrba, 8. Michal Matýsek, 28. Tomáš Kuchař, 30. Albert Hochman, 34. Štěpán Novotný, 38. Albert Hochman; rozhodčí: Jan Ponížil - Filip Havlík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Štěpán Chabiča ? - Viktor Hladík ?; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:2
44:59 Hladík má NULU
40:45 Hladík skvělým výhozem k asistenci nepřišel
38:02 Hattrick byl málem zkompletován, ale selhal samotný střelec
37:32 Albert si dnes jde pro hattrick
37:31 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:6
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #60 Albert Hochman, asistoval #89 Filip Matula (0:6)
33:32 Neskutečné sólo zakončené neskutečnou střelou do vinglu od Novotného
33:31 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:5
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #95 Štěpán Novotný, asistoval #28 Tadeáš Bednář (0:5)
29:05 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:4
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #60 Albert Hochman, asistoval #26 Vojtěch Novák (0:4)
27:46 Už je to tady
27:45 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:3
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #50 Tomáš Kuchař, asistoval #77 Zdeněk Řehoř (0:3)
26:48 Střel Gepardů je mnoho, ale gólů málo. Tuhle nepřímou úměrnost by nám vysvětlil hlavní trenér juniorky Lukáš Beránek, ale ten už zase je v Budapešti...
25:16 Vyloučen hráč #72 Vojtěch Polách družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
14:10 Opletal málem dal gól, ale střelu mu zblokoval jeho vlastní spoluhráč
09:00 Pořádatelský stolek zažil vlnu Víťanami
08:22 Golman v poli Opletal předvádí schopnosti i na florbalce
08:00 Výbroně provedená standartní situace zakončená Matýskem
07:59 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #71 Michal Matýsek, asistoval #50 Tomáš Kuchař (0:2)
07:15 Krásná akce Novotného a Štěrby
07:14 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:1
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #54 Vít Štěrba, asistoval #95 Štěpán Novotný (0:1)
02:04 Hladík provádí skvělý zákrok po gepardí aukci v obranném pásmu