0

1

3.

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - Florbal Vsetín 4:5pn
branky: 18. Teodor Žďárský, 26. Šimon Hanák, 36. Samuel Rozboril, 39. Antonín Nový - 28. Šimon Horák, 29. Filip Mynář, 38. Filip Mynář, 45. Adam Procházka, N David Malý; rozhodčí: Jana Kubalíková - Tomáš Otruba; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Dekař ? - Petr Pagáč ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:2
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #13 David Malý a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #18 Josef Hojsák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #17 Adam Procházka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #66 Samuel Rozboril , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #20 Filip Mynář , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #54 Antonín Nový , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:29 GÓL Florbal Vsetín! 4:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Adam Procházka, asistoval #24 Matouš Náhlý (4:4)
41:11 Timeout Florbal Vsetín
38:52 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 4:3
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #54 Antonín Nový, asistoval #66 Samuel Rozboril (4:3)
37:49 GÓL Florbal Vsetín! 3:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #20 Filip Mynář, asistoval #31 Ondřej Pobořil (3:3)
35:29 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 3:2
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #66 Samuel Rozboril, asistoval #93 Tomáš Pochylý (3:2)
33:41 Vyloučen hráč #24 Matouš Náhlý družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
28:43 GÓL Florbal Vsetín! 2:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #20 Filip Mynář, asistoval #24 Matouš Náhlý (2:2)
27:38 GÓL Florbal Vsetín! 2:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #14 Šimon Horák, asistoval #77 Kryštof Poruba (2:1)
25:08 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 2:0
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #95 Šimon Hanák bez asistence (2:0)
20:37 Vyloučen hráč #66 Samuel Rozboril družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:17 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:0
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #97 Teodor Žďárský, asistoval #93 Tomáš Pochylý (1:0)
13:02 Vyloučen hráč #77 Kryštof Poruba družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání