• 45 44:19
    3:11
    (Jelínek)

PANTHERS OTROKOVICE - TROOPERS 3:11
branky: 11. Jakub Břečka, 14. Josef Novák, 15. Josef Novák - 3. Ondřej Trávníček, 4. Maxmilián Plas, 9. Filip Ráček, 10. Šimon Koutný, 13. Marek Paulík, 19. Jakub Poláček, 21. Filip Ráček, 26. Ondřej Trávníček, 42. Šimon Koutný, 44. Jakub Poláček, 45. Maxmilián Plas; rozhodčí: Jakub Fabrika - Jakub Lejček; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Lukáš Fabrika ? - Tomáš Ursacher ?; po třetinách: 3:5, 0:3, 0:3
44:19 GÓL TROOPERS! 3:11
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Maxmilián Plas, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (3:11)
43:00 GÓL TROOPERS! 3:10
Branku družstva TROOPERS vstřelil #6 Jakub Poláček, asistoval #27 Jan Jirásek (3:10)
41:31 GÓL TROOPERS! 3:9
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (3:9)
25:29 GÓL TROOPERS! 3:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #21 Marek Jedlička (3:8)
24:45 Vyloučen hráč #36 Michal Odstrčil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za vysoká florbalka
20:37 GÓL TROOPERS! 3:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček, asistoval #42 Marek Paulík (3:7)
20:37 Paulík zpoza branky nahrává Ráčkovi do slotu a ten se nespletl.
18:45 GÓL TROOPERS! 3:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #6 Jakub Poláček, asistoval #80 Adam Smejkal (3:6)
14:24 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Novák, asistoval #32 Adam Hittl (3:5)
13:30 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #77 Josef Novák, asistoval #34 Michal Pernička (2:5)
12:46 GÓL TROOPERS! 1:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #21 Marek Jedlička (1:5)
11:45 Vyloučen hráč #9 Maxmilián Plas družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
10:45 Jiráskova ztráta na středu hříště vedla k Břečkovu gólu z protiútoku.
10:41 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #69 Jakub Břečka bez asistence (1:4)
09:16 GÓL TROOPERS! 0:4
08:12 GÓL TROOPERS! 0:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček, asistoval #21 Marek Jedlička (0:3)
08:12 Po odrazu od brankáře Ráček uklízí ze vzduchu k tyčce.
03:02 GÓL TROOPERS! 0:2
03:02 Přečíslení 2 na 0 a Maxmilián po příhrávce střílí do prázdné brány.
02:06 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #46 Tadeáš Jelínek (0:1)
02:06 Ondra trávníček využil přesilovku a z pravého mantinelu vymetl šibenici.
00:55 Vyloučen hráč #77 Josef Novák družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
00:00 Vítáme vás u souboje o první místo 2. ligy juniorů. V tomhle zápase jde týmům o vybojování domácí palubovky do final four. Očekáváme hezky a floorbalově vydatný zápas.