10:1
    Filip RÁČEK
    (Paulík)

TROOPERS - FBC GEPARDI BRNO 10:1
branky: 1. Ondřej Trávníček, 13. Jan Jirásek, 20. Filip Ráček, 22. Maxmilián Plas, 24. Jakub Poláček, 35. Vojtěch Horák, 36. Marek Paulík, 39. Rudolf Stroblík, 43. Marek Paulík, 45. Filip Ráček - 41. Vít Štěrba; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Štěpán Pacal; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tomáš Ursacher ? - Viktor Hladík ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 5:1
44:35 GÓL TROOPERS! 10:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček, asistoval #42 Marek Paulík (10:1)
42:59 Vyloučen hráč #77 Zdeněk Řehoř družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:36 GÓL TROOPERS! 9:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #87 Matěj Tylšar (9:1)
40:30 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 8:1
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #54 Vít Štěrba, asistoval #95 Štěpán Novotný (8:1)
38:27 GÓL TROOPERS! 8:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #23 Rudolf Stroblík, asistoval #27 Jan Jirásek (8:0)
35:31 GÓL TROOPERS! 7:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #42 Marek Paulík, asistoval #78 Filip Ráček (7:0)
34:25 GÓL TROOPERS! 6:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #89 Vojtěch Horák, asistoval #23 Rudolf Stroblík (6:0)
23:19 GÓL TROOPERS! 5:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #6 Jakub Poláček, asistoval #89 Vojtěch Horák (5:0)
21:12 GÓL TROOPERS! 4:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Maxmilián Plas, asistoval #27 Jan Jirásek (4:0)
21:12 A další gól od TROOPERS.
19:58 GÓL TROOPERS! 3:0
19:58 Druhou třetinu znovu otevřeli TROOPERS svím krásným gólem, který padl ve 20 minutě
12:07 GÓL TROOPERS! 2:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Jan Jirásek, asistoval #89 Vojtěch Horák (2:0)
12:07 A druhý gól TROOPERS. Pro Gepardy to nevypadá vůbec slibně.
00:43 GÓL TROOPERS! 1:0
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #78 Filip Ráček (1:0)
00:43 Další zápas začíná gólem TROOPERS v první minutě