2

1

3.

FBK Atlas Blansko - TJ Znojmo LAUFEN CZ 7:6pn
branky: 7. Stanislav Holík, 10. Jan Opletal, 34. Jan Opletal, 35. Stanislav Holík, 42. Jakub Müller, 44. Jan Opletal, N Ondřej Navrátil - 9. Vítek Marušík, 11. David Přibil, 15. Jakub Votava, 23. Libor Kuba, 26. David Přibil, 40. Vítek Marušík; rozhodčí: Jana Kubalíková - Tomáš Otruba; vyloučení: 3:3; využití: 2:3; diváků: 30; zásahy brankářů: Martin Müller ? - Ondrej Kaliský -6; po třetinách: 2:3, 0:2, 4:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #21 Jakub Lancouch , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #29 Ondřej Navrátil a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #46 Libor Kuba , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Atlas Blansko hráč #93 Marek Švarc a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #88 David Přibil a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:08 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #99 Jan Opletal, asistoval #93 Marek Švarc (6:6)
41:55 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #60 Jakub Müller, asistoval #99 Jan Opletal (5:6)
41:10 Vyloučen hráč #88 David Přibil družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:29 Vyloučen hráč #94 Martin Klempa družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
39:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #62 Vítek Marušík, asistoval #12 Jakub Votava (4:6)
38:09 Vyloučen hráč #60 Jakub Müller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:56 Vyloučen hráč #88 David Přibil družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost
34:58 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #16 Stanislav Holík, asistoval #93 Marek Švarc (4:5)
33:37 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #99 Jan Opletal, asistoval #29 Ondřej Navrátil (3:5)
25:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 David Přibil, asistoval #62 Vítek Marušík (2:5)
23:44 Vyloučen hráč #28 Jakub Alexa družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
22:18 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #46 Libor Kuba, asistoval #21 Jakub Lancouch (2:4)
21:55 Vyloučen hráč #99 Jan Opletal družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
14:22 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Jakub Votava, asistoval #33 Ondrej Kaliský (2:3)
10:21 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #88 David Přibil bez asistence (2:2)
09:51 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #99 Jan Opletal, asistoval #72 Vojtěch Polách (2:1)
08:34 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #62 Vítek Marušík, asistoval #88 David Přibil (1:1)
06:34 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #16 Stanislav Holík, asistoval #22 Matěj Konečný (1:0)