(Mitáš)
  • 45 44:17
    Bulldogs

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - Bulldogs Brno Orange 4:1
branky: 3. Jakub Schejbal, 32. Michal Soják, 38. Lukáš Hřebíček, 45. Vojtěch Prchal - 18. Jan Vrašťák; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1 + Lukáš Hřebíček OS:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Andrej Voda -1 - Richard Pejřil -4; po třetinách: 1:0, 0:1, 3:0
44:59 Sledovali jsme krásné utkání, které nakonec skončilo výhrou Gullivers.
44:37 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 4:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #80 Vojtěch Prchal, asistoval #33 Vojtěch Mitáš (4:1)
44:17 Timeout Bulldogs Brno Orange
41:35 Vyloučen hráč #81 Jakub Kafka družstva Bulldogs Brno Orange na 2 minuty za sekání
37:56 Přílišná oslava se nevyplácí, to si jistě bude pamatovat Lukáš Hřebíček, který si v dnešním zápase již nezahraje.
37:55 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #18 Lukáš Hřebíček, asistoval #28 Daniel Milota (3:1)
37:55 Vyloučen hráč #18 Lukáš Hřebíček družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - osobní trest
37:55 Vyloučen hráč #18 Lukáš Hřebíček družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nesportovní chování
31:16 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #83 Michal Soják bez asistence (2:1)
27:00 Nouze není ani o tvrdé souboje, hráči Gullivers již podruhé za mantinelem. Hra je tvrdá, ale fér.
17:56 GÓL Bulldogs Brno Orange! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno Orange vstřelil #54 Jan Vrašťák, asistoval #51 Jakub Mattes (1:1)
17:00 Aktivní hra obou celků nabízí velké množství šancí na obou stranách.
02:42 GÓL Sokol Brno I EMKOCase GulliversB! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil #43 Jakub Schejbal, asistoval #61 Vojtěch Čejka (1:0)