44
  • 44 43:54
    Dragons

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC Dragons 4:3
branky: 2. Jan Svoboda, 24. Jiří Šafránek, 29. Jiří Šafránek, 34. Jiří Šafránek - 8. Zdeněk Provazník, 19. Samuel Zloch, 33. Zdeněk Provazník; rozhodčí: Iva Váňová - Patrik Navrátil; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Foltýn ? - Jáchym Valihrach ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1
44:26 Dragons to zkoušejí v šesti
44:00 Zloch právě netrefil tutovku ze středu hřiště
43:54 Timeout FBC Dragons
38:45 Zloch na hřisti komentuje výroky rozhodších, né úplně slušným způsobem
35:47 Provazník právě čekal na mantinelu s držícím mezerníkem, skákavý míček, ale netrefil
34:15 Hornets v tento moment odstřelují golmana Dragons, ale neúspěšně
33:01 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jiří Šafránek, asistoval #3 Filip Šteffel (4:3)
33:01 Šafránek střelou z vlastní půlky uzavírá svůj hattrick, házejte čepice
32:53 GÓL FBC Dragons! 3:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník, asistoval #10 Roman Půček (3:3)
32:20 Půček zkouší střelu ze szředu hřistě, Foltýn chytá ramenem
28:38 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jiří Šafránek, asistoval #67 Michal Klein (3:2)
28:38 Šafránek na Kleina a Klein na Šafránka a výsledkem je další gól v síti
27:27 Varo zkouěí od půlky, pouze nad
25:08 Trestné střílení družstva FBC Dragons neproměnil #6 Zdeněk Provazník.
23:08 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jiří Šafránek bez asistence (2:2)
23:08 Šafránek nám právě ukázal, že také umí vystřelit, takže střelou od půlky vymetá pavučiny v šibenici
19:50 Foltýn chytá akci 2 na 1
18:02 GÓL FBC Dragons! 1:2
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #16 Samuel Zloch, asistoval #6 Zdeněk Provazník (1:2)
18:02 Zloch posílá svůj tým do vedení střelou z voleje na bližší tyč
15:20 Dragons se hned od začátku tlačí do střely
13:15 Šafránek dobře viděl volného Štefla před bránou, ale druhý zmíněný netrefil míček, takže skóre se nemění
11:18 Šafránek zkouší střelu z vlastní půle, golman na poslení chvíli chytá maskou
07:19 Salvet z předbankového prostoru pouze do tyče
07:08 GÓL FBC Dragons! 1:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník, asistoval #15 Jan Kašný (1:1)
06:25 Varo blokuje další šanci Dragons
05:15 Dragons ukazují, že i oni se dokáží dostat ke střele, ale na poslední chvíli blokuje Dvořák
04:05 Salvet byl v dobré pozici, ale stříli pouze do bloku
03:30 Varo ztrácí míšek na středu hřiště, ale svým návratem jej vybojoval zpět
01:48 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #24 Jan Svoboda, asistoval #12 Dominik Mašek (1:0)