• 34 33:15
    2
    zdržování hry

TJ Sokol Lanžhot - Aligators 2:11
branky: 7. Vítězslav Krupica, 17. Filip Kříž - 1. Matouš Horák, 3. Vojtěch Antoš, 9. Matouš Horák, 9. Matouš Horák, 10. František Decsi, 11. František Decsi, 15. Patrik Stejskal, 19. František Decsi, 24. Karolína Bobková, 29. Matouš Horák, 30. František Decsi; rozhodčí: Joanna Humpolíková - Viktorie Hrazdírová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Zonyga ? - Petr Hanák ?; po třetinách: 1:6, 1:3, 0:2
33:15 Vyloučen hráč #71 Matouš Horák družstva Aligators na 2 minuty za zdržování hry
32:30 Vyloučen hráč #9 Vítězslav Krupica družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za sekání
31:54 Vyloučen hráč #53 Jan Slovák družstva Aligators na 2 minuty za bránění ve hře
29:40 GÓL Aligators! 2:11
Branku družstva Aligators vstřelil #22 František Decsi, asistoval #7 Patrik Stejskal (2:11)
28:15 GÓL Aligators! 2:10
Branku družstva Aligators vstřelil #71 Matouš Horák bez asistence (2:10)
23:59 GÓL Aligators! 2:9
Branku družstva Aligators vstřelil #64 Karolína Bobková bez asistence (2:9)
18:35 GÓL Aligators! 2:8
Branku družstva Aligators vstřelil #22 František Decsi, asistoval #83 Vojtěch Antoš (2:8)
16:39 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #40 Filip Kříž, asistoval #3 Vojta Kubík (2:7)
14:11 GÓL Aligators! 1:7
Branku družstva Aligators vstřelil #7 Patrik Stejskal bez asistence (1:7)
10:06 GÓL Aligators! 1:6
09:49 GÓL Aligators! 1:5
08:37 GÓL Aligators! 1:4
Branku družstva Aligators vstřelil #71 Matouš Horák, asistoval #64 Karolína Bobková (1:4)
08:13 GÓL Aligators! 1:3
Branku družstva Aligators vstřelil #71 Matouš Horák bez asistence (1:3)
06:17 GÓL TJ Sokol Lanžhot! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil #9 Vítězslav Krupica bez asistence (1:2)
02:28 GÓL Aligators! 0:2
Branku družstva Aligators vstřelil #83 Vojtěch Antoš, asistoval #22 František Decsi (0:2)
00:54 GÓL Aligators! 0:1
Branku družstva Aligators vstřelil #71 Matouš Horák, asistoval #7 Patrik Stejskal (0:1)